Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
20647 |
1944 Warszawa walczy, całostka czysta; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp21 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
20648 |
1944 Warszawa walczy, całostka ostemplowana grzecznościowo 1.IX w rocznicę wybuchu II wojny. | Fi.Cp21 |
| 45 PLN | |
20649 |
1944 Herby miast - Kraków, próba podwójnej karty 10+10 f. na papierze pakunkowym białym jednostronnie gładzonym grubym; jako, że znana jest jedna sztuka z obiegu pocztowego, można ją uznać za najrzadszą całostkę obozową; wysoka wycena katalogowa (Fi.10.000.-); poza przygiętymi narożnikami w dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp24 P |
| 7 500 PLN | |
20650 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, skasowana grzecznościowo 15.XII, dodatkowo stempel okolicznościowy z okazji rocznicy uruchomienia Poczty Obozowej. | Fi.Cp25 |
| 40 PLN | |
20651 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, czysta, dobry stan zachowania (na krawędziach minimalne przebarwienia); gwarancja Schmutz. | Fi.Cp25 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
20652 |
1944 całostka ze stemplem okolicznościowym Rocznica Poczty Obozowej. | Fi.Cp27 |
| 100 PLN | |
20653 |
1944 karty świąteczne, komplet 3 ilustracji w kolorach: niebieskim, czerwonym, zielonym; wszystkie z obiegu, bardzo dobry/dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp28, 29a, 29b |
| 500 PLN | |
20654 |
| 130 PLN | |
20655 |
1944 "Pomarańczowy lis" na ilustrowanej karcie pocztowej przesłanej 21.XI; znaczki-nalepki przygotowano na znak protestu przeciwko podawaniu jeńcom posiłków z mięsa niewiadomego pochodzenia (prawdopodobnie lisiego z pobliskiej fermy); doklejane one były wyłącznie na przesyłkach doręczanych tego dnia; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Ia, Cp10y |
| 700 PLN | |
20656 |
| 600 PLN | |
20657 |
1945 całostka wysłana 23.I.45, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp22 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
20658 |
1945 Tydzień Ziemi Czerwińskiej, karta z dekoracyjnym ornamentem przedstawiającym herby: Rzeszowa, Lwowa i Łańcuta; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp31 |
| 150 PLN | |
20659 |
| 700 PLN | |
20660 |
1945 500. rocznica bitwy pod Warną, znaczek nie wprowadzony do obiegu, złamanie, gwarancja Schmutz. | Fi.I |
| 270 PLN | |