Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
17946 |
1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu, znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 60/15 h., lewy górny narożnik załamany, gwarancja Schmutz. | Fi.3 Mi.16 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
17947 |
1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu, znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 60/25 h., piękny stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.5 Mi.18 |
| 500 PLN | |
17948 |
1919 Poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej na Pokuciu, pierwsze wydanie stanisławowskie, znaczek za 15 szag./15 hal., gwarancja Padurenny, Krawczyk. | Fi.16 Mi.12 |
| 100 PLN | |
17949 |
1919 Poczta Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej na Pokuciu, prowizoryczne wydanie przedrukowe, znaczek za 10 szag./10 hal. (nakład 44 szt.), lekki ślad podlepki, gwarancja Padurenny, Krawczyk. | Fi.57 Mi.46 |
| 1 200 PLN | |