Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12857 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.18 No Mi.18 K |
| 140 PLN | |
12858 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, pasek znaczków z dolnego rzędu poz. 71-73 z niedodrukiem nadruku POCZTA, gwarancja Schmutz. | Fi.19 Mi.19 |
| 80 PLN | |
12859 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek nadrukiem z poz. 41 z błędem "wydłużony dziób orła", gwarancja Mikulski. | Fi.19B4 Mi.19 |
| 120 PLN | |
12860 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 90 PLN | |
12861 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, parka z nadrukiem odwróconym, na prawym znaczku usterka w postaci uszkodzonego prawego ornamentu, ślady po podlepkach, gwarancja Schmutz. | Fi.19No Mi.19K |
| 220 PLN | |
12868 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym z pozycji 26/37, lewy dolny znaczek z błędem "brak ornamentów", górne znaczki druk zdwojony Schmitzdruck, częściowy abklacz, w takiej kombinacji unikalne, doskonały stan zachowania, gwarancja Mikulski, Schmutz, Wiatrowski. | Fi.19No B3 Mi.19K |
| 4 700 PLN | |
12870 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z brzegowym niedodrukiem, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
12871 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
12872 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.21 |
| 30 PLN | |
12873 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Ways. | Fi.21 |
| 40 PLN | |
12876 |
1918 drugie wydanie lubelskie, zestaw sześciu kasowanych znaczków, wszystkie gwarantowane. | Fi.21-5, 29 |
| 60 PLN | |
12877 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z uszkodzonymi gwiazdkami w nadruku, gwarancja. | Fi.21 B |
| 20 PLN | |
12878 |
| 30 PLN | |
12879 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.21No Mi.21K |
| 110 PLN | |
12880 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
12881 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
12884 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z niedobitym nadrukiem, sygnowany Esperantisto Filatelejo, gwarancja. | Fi.22a |
| 25 PLN | |
12887 |
1918 drugie wydanie lubelskie, mieszana frankatura ze znaczkiem okupacji austro-węgierskiej, list polecony wysłany 31.I. ze Sławkowa do Będzina, na terenie dyrekcji lubelskiej pod koniec stycznia zaczęło brakować znaczków (za prof. J.Auleytnerem) - stąd list obok polskich znaczków za 10 i 25 hal. opłacono znaczkiem OA za 15 hal., na odwrocie kasownik odbiorczy, piękny stan, gwarancja i opis Walisch. | Fi.22a, 23a, OA60 |
| 4 000 PLN | |
12888 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", dwie podlepki, gwarancja bez opisu Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 50 PLN | |
12890 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22a No Mi.22a K |
| 150 PLN | |
12891 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
12899 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej gwiazdki, gwarancja. | Fi.23a |
| 40 PLN | |
12903 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Ryblewski. | Fi.23a B5 |
| 50 PLN | |
12904 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 240 PLN | |
12905 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.23b Mi.23B |
| 200 PLN | |
12906 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja. | Fi.23b Mi.23B |
| 100 PLN | |
12908 |
| 240 PLN | |
12910 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, sygnowany, gwarancja. | Fi.24 |
| 25 PLN | |
12911 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 90 PLN | |
12912 |
| 15 PLN | |
12914 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej z poz. 37 i 34, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 500 PLN | |
12915 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 110 PLN | |
12916 |
| 150 PLN | |
12917 |
| 150 PLN | |
12918 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.25a Mi.25I |
| 25 PLN | |
12919 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
12922 |
| 40 PLN | |
12924 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.48 "litera S zniekształcona", piękny stan, gwarancja i opis. | Fi.25a B8 Mi.26 |
| 180 PLN | |
12926 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja. | Fi.25a B9 Mi.25I |
| 30 PLN | |
12928 |
| 80 PLN | |