Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12514 |
| 100 PLN | |
12516 |
1918 Przedbórz, znaczek IV wydania, gwarancja Wiatrowski. | Fi.11A |
| 8 PLN SPRZEDANY | |
12517 |
1918 Przedbórz, znaczek IV wydania, gwarancja Wiatrowski. | Fi.12A |
| 8 PLN SPRZEDANY | |
12518 |
1918 Przedbórz, znaczek IV wydania, gwarancja Wiatrowski. | Fi.13A |
| 8 PLN SPRZEDANY | |
12519 |
1918 Przedbórz, seria ciętych znaczków V wydania. | Fi.15-18A |
| 15 PLN | |
12521 |
1918 Przedbórz, czworoblok znaczków V wydania. | Fi.16A |
| 15 PLN | |
12522 |
1918 Przedbórz, czworoblok znaczków V wydania. | Fi.17A |
| 15 PLN | |
12523 |
1918 Przedbórz, czworoblok znaczków V wydania. | Fi.18A |
| 15 PLN | |
12524 |
1918 Przedbórz, znaczek opłaty skarbowej VIII wydania za 5 hal., od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek przy dacie. | |
| 50 PLN | |
12525 |
| 70 PLN | |
12527 |
1918 Warszawa, kartka miejscowa ze znaczkiem poczty miejskiej. | Fi.9 |
| 40 PLN | |
12528 |
1918 Warszawa, karta pocztowa wysłana 9.II z Łodzi, "10 FENYGÓW" - fioletowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania; doskonały stan zachowania. | Fi.13b |
| 50 PLN | |
12529 |
1918 Warszawa, zezwolenie na zakup ziemniaków ważne w okresie 28.X.1918-31.III.1919 !!! wydanie na papierze ze znakiem wodnym (wzory geometryczne); bardzo dobry stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
12530 |
1918 Żarki, znaczek I wydania za 3 hal. na kompletnej opasce gazetowej jako potwierdzenie opłaty doręczeniowej, skasowany pieczątką z orłem i napisem "ŻARKI KRÓL.POLSKIE" w otoku; niefilatelistyczne całości ofrankowane znaczkami poczty miejskiej Żarek, należą do prawdziwych rarytasów; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.1 |
| 3 000 PLN | |
12532 |
| 2 000 PLN | |
12533 |
1918 Żarki, seria drugiego wydania na wycinkach | Fi.7-9 |
| 100 PLN | |