Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
14141 |
1941 komplet wydań polskiego rządu na emigracji. | Fi.338A-U Mi.360-79 |
| 250 PLN | |
14143 |
1941 I wydanie, seria znaczków na kopercie z papeterii pokładowej, skasowana pamiątkowo 28.III.1944 w agencji pokładowej nr.3 Polskiej Marynarki Handlowej na transatlantyku m/s "Batory"; znaczki kasowane w agencjach na statkach handlowych są dużo rzadziej spotykane niż z agencji okrętowych i bardzo trudne do zdobycia. | Fi.A-H338 Mi.360-367 |
| 120 PLN | |
14146 |
1941 I wydanie Polskiego Rządu na Emigracji w Londynie, seria na wycinkach z koperty. | Fi.338A-H Mi.360-7 |
| 20 PLN | |
14147 |
1943 druga seria wydania polskiego rządu na emigracji - siły zbrojne w walce z Niemcami, seria na podlepkach. | Fi.338J-O Mi.368-75 |
| 10 PLN | |
14148 |
1943 II wydanie Polskiego Rządu na Emigracji w Londynie, widokówka z oryginalnego obiegu wysłana 18.XII z agencji pokładowej nr.27 do Cheimsford, stempelek cenzury brytyjskiej z numerem P94; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.I338, K338 Mi.368, 370 |
| 400 PLN | |
14151 |
1944 zdobycie Monte Cassino, seria. | Fi.338 P-T Mi.346-79 |
| 160 PLN | |
14152 |
1944 list polecony opłacony serią znaczków z okazji zdobycia Monte Cassino. | Fi.338P-T Mi.376-9 |
| 220 PLN | |
14153 |
1944 seria wydania polskiego rządu na emigracji z okazji zdobycia Monte Cassino. | Fi.338P-T Mi.376-79 |
| 110 PLN SPRZEDANY | |
14154 |
1944 seria wydania polskiego rządu na emigracji w czworoblokach z okazji zdobycia Monte Cassino. | Fi.338P-T Mi.376-79 |
| 270 PLN SPRZEDANY | |
14157 |
1944 Zdobycie Monte Cassino, seria z przedrukiem skasowana na specjalnej, pamiątkowej karcie 27.VI w pierwszym dniu obiegu w agencji pocztowej Marynarki Wojennej nr.25. | Fi.P-T338 Mi.376-379 |
| 300 PLN | |