Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11547 |
1968 Meksyk, igrzyska olimpijskie w Meksyku, seria na karcie albumowej, czyste. | Mi.1283-1292 |
| 36 PLN | |
11548 |
1972 RFN, igrzyska olimpijskie w Monachium, blok olimpijski ostemplowany 18.VIII w dniu wejścia do obiegu na specjalnej karcie; idealny stan zachowania. | Mi.Bl.8 |
| 30 PLN | |
11549 |
1972 znaczek nigeryjski z nadrukiem z okazji zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Monachium przez polską drużynę. | |
| 25 PLN | |
11550 |
1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruki z przekreślonym nominałem. | Fi.bl.50ND Mi.Bl.61SD |
| 35 PLN | |