Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11208 |
1932 całostka z sygnaturąVI-1932 i hasłem propagandowym F. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
11209 |
1932 Druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938). | Fi.Cp53 |
| 80 PLN | |
11210 |
1933 kartka z miejscowości Gadki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
11211 |
1934 kartka z ilustracją nr 24 wysłana z Warszawy do Wiednia. | Fi.Cp57 |
| 110 PLN SPRZEDANY | |
11212 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 4 - Hołd trzech króli - jeden z królów; karta wysłana 5.II.1935 z miejscowości Oksa do Kielc. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
11213 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 18 - Trzy Marie u grobu; karta wysłana 13.I.1935 z Krynicy Zdroju, minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp63 |
| 45 PLN | |
11214 |
1934 wydanie z wartością dostosowaną do nowej taryfy pocztowej, karta 25 gr., sygnatura IX-1934, wysłana 5.VII.1937 z Warszawy do miejscowości Dobre koło Nieszawy. | Fi.Cp66 |
| 100 PLN | |
11215 |
1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi. | Fi.Cp58 |
| 40 PLN | |
11216 |
1935 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem typ II i ilustracją nr 15. | Fi.Cp61II |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
11217 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
11218 |
| 60 PLN | |
11219 |
| 40 PLN | |
11220 |
1936 kartka z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN | |
11221 |
1937 Koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
11222 |
| 40 PLN | |
11223 |
1937 M/S Piłsudski, karta z ilustracją OPATÓW - Brama Warszawska, wysłana 12.VII z Krakowa do Warszawy. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
11224 |
1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym O. | Fi.Cp74 |
| 80 PLN | |
11225 |
| 80 PLN | |
11226 |
1937 całostka z ilustracją 20 z Sarn do Ameryki, treść pisana w języku hebrajskim. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
11227 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie - kapela huculska, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp77 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
11228 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno - kościół św.Anny, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp77 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
11229 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 54 PLN SPRZEDANY | |
11230 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura (VI-1938); przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78I |
| 10 PLN | |
11231 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H, długość napisu 53mm. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
11232 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938). | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
11233 |
| 20 PLN | |
11234 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
11235 |
| 10 PLN | |
11236 |
| 20 PLN | |
11237 |
1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, złamany lewy górny narożnik. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
11238 |
1938 kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H, kartka wysłana z Skomorochy koło Sokala. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |
11239 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym S. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
11240 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, sygnatura (X-1938). | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
11241 |
1938 całostka na korespondencję zagraniczną. | Fi.Cp84 |
| 35 PLN | |
11242 |
| 35 PLN | |
11243 |
| 25 PLN | |
11244 |
| 25 PLN | |
11245 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
11246 |
| 25 PLN | |
11247 |
| 25 PLN | |