Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
2250 |
1939 koperta firmy RUNO ze Lwowa z wydrukowanym prywatnym znakiem opłaty "OPŁ. UISZCZ. GOT. / ZARZ. M.P.I T. / KR.P.W. 601/47/37c" wysłana 14.VI.39 do Torunia. | |
| 100 PLN | |
2251 |
1939 "DRUK opłacono gotówką 50%" przesyłka reklamowa, czytelna odbitka wirnika nadawczego "NARCIARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA FIS 1939 ZAKOPANE" Warszawa 2 (wyróżnik *d*), przesyłka do Nowego Sącza, wysłana 17.I (Myślicki 39 105). | |
| 60 PLN | |
2252 |
1939 kartka nadana w rzadkim ambulansie pocztowym Druja - Dukszty nr 491, kolejka wąskotorowa wybudowana przez Niemców w latach 1915-18 do najbardziej na północ położonej polskiej miejscowości Druja. | |
| 80 PLN | |
2253 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, blok. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
2254 |
| 80 PLN | |
2255 |
1939 blok z okazji XXV rocznicy wymarszu Legionów. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 100 PLN | |
2256 |
1939 blok z okazji XXV rocznicy wymarszu Legionów ze stemplem okolicznościowym obchodów tej rocznicy w Kielcach. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
2257 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, nierozcięty i nieząbkowany arkusz drukarski składający się z czterech bloków i numerem arkusza na lewym marginesie, arkusz posiada liczne załamania i pęknięcia chociaż ogólnie jest w dobrym stanie, unikalne. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 5 500 PLN | |
2258 |
1939 list polecony z Krakowa do USA opłacony blokiem. | Fi.bl. 8 Mi.Bl. 8 |
| 135 PLN SPRZEDANY | |
2259 |
| 100 PLN | |
2260 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów - blok na dużym wycinku z listu poleconego wysłanym z Urzędu Pocztowego Kraków 1 do Gdyni; kasownik odbiorczy. | Fi.Bl.8 |
| 80 PLN | |
2261 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów - blok kasowany okolicznościowo. | Fi.Bl.8 |
| 70 PLN | |
2262 |
1939 kartka z Otwocka do Warszawy z kasownikiem okolicznościowym "...Stacja Klimatyczna Otwock". | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
2263 |
1939 "DNI SŁOWACKIEGO/ KRZEMIENIEC/ 3-IV.-4-IX-1939" kasownik okolicznościowy na ilustrowanej karcie pocztowej z wizerunkiem wieszcza (Myślicki 39 005). | Fi.Cp86 |
| 150 PLN | |