Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
803 |
1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok, dolny lewy znaczek z błędem "wyszczerbiona prawa górna część litery N". | Fi.3B2 Mi.3 |
| 45 PLN | |
804 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", ubytki w gumie i podlepka, gwarancja. | Fi.3B2 Mi.3 |
| 15 PLN | |
805 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "uszkodzona prawa górna część litery N", prawy znaczek spacja przy prawej jedynce, oba błędy występują w niewielkiej części nakładu. | Fi.3 B2 Mi.3 |
| 150 PLN | |
806 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B2 Mi.3 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
807 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między nóżkami litery k". | Fi.3B3 Mi.3 |
| 20 PLN | |
808 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B3 Mi.3 |
| 20 PLN | |
809 |
| 40 PLN | |
810 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przy l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B6 Mi.3 |
| 30 PLN | |
811 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "I zamiast prawej 1", gwarancja. | Fi.3B7 Mi.3 |
| 50 PLN | |
812 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 3 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone 1 w prawej 10", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B7 Mi.3 |
| 50 PLN | |
813 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 31 z błędem "uszkodzona prawa jedynka", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3 B7 Mi.3 |
| 25 PLN | |
814 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 60 PLN | |
815 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein. | Fi.3No Mi.3K |
| 40 PLN | |
816 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski. | Fi.3No Mi.3K |
| 200 PLN | |
817 |
| 250 PLN | |
818 |
| 80 PLN | |
819 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnobrązowym / szarawożółtym z przesuniętym nadrukiem, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 Mi.4 |
| 60 PLN | |
820 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków za 25f/10 gr., prawy górny z niekatalogowanym błędem "uszkodzone k", gwarancja. | Fi.4 B |
| 200 PLN | |
821 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 7 z błędem występującym w końcowej części nakładu "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 120 PLN | |
822 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 21 z błędem występującym w części nakładu "uszkodzona prawa cyfra 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 90 PLN | |
823 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka między c i z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B Mi.4 |
| 50 PLN | |
824 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B1 Mi.4 |
| 30 PLN | |
825 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", ciężkie podlepki, gwarancja Jungjohann. | Fi.4 B1 Mi.4 |
| 60 PLN | |
826 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z błędem na lewym dolnym znaczku "Poezta", gwarancja. | Fi.4 B1 Mi.4 |
| 80 PLN | |
827 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wyszczerbione N", gwarancja. | Fi.4B2 Mi.4 |
| 60 PLN | |
828 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "wcięcie w N", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B2 Mi.4 |
| 60 PLN | |
829 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przylegająca do l", gwarancja Miszczak. | Fi.4B8 Mi.4 |
| 60 PLN | |
830 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "połączone o i l", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B8 Mi.4 |
| 50 PLN | |
831 |
1918 seria pomnikowa, znaczki z nadrukiem z poz. 33-34, lewy znaczek z błędem występującym w części nakładu "uszkodzone ols", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4 B9 Mi.4 |
| 160 PLN | |
832 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein. | Fi.4No Mi.4K |
| 80 PLN | |
833 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.4No Mi.4K |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
834 |
| 60 PLN | |
835 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorach niebieskim jasno szarawo żółtym z przesuniętym nadrukiem, gwarancja i opis koloru Schmutz. | Fi.5 Mi.5 |
| 40 PLN | |
836 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
837 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", minimalny ślad po podlepce, gwarancja. | Fi.5B1 Mi.5 |
| 150 PLN | |
838 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w lewej cyfrze 5", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B10 Mi.5 |
| 120 PLN | |
839 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone N", ślad podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B2 Mi.5 |
| 120 PLN | |
840 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone P w Poczta", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B4 Mi.5 |
| 120 PLN | |
841 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnoniebieskim / szarawożółtym z rzadkim błędem z poz. 33 "uszkodzone ols" występującym tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5 B9 Mi.5 |
| 100 PLN | |
842 |
1918 wydanie PP/GGW, podstawowa seria najtańszych znaczków, znaczek za 3 fen. na dwóch podlepkach z gwarancją Jungjohann, reszta bez podlepek i bez gwarancji. | Fi.6-16 Mi.6-16 |
| 150 PLN SPRZEDANY | |