Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5562 |
1979 I Wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert FDC: w tym dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro). | Fi.2482-3 + Bl.62a, Mi.2629-30 + Bl.75-6 |
| 50 PLN | |
5563 |
1979 wizyta Jana Pawła II w Irlandii. | |
| 10 PLN | |
5564 |
1979 I Wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro). | Fi.Bl.62b Mi.Bl.76 |
| 50 PLN | |
5565 |
1980 wizyta Papieża Jana Pawła II w Indiach, 7.II kasownik okolicznościowy na kopercie. | |
| 20 PLN | |
5566 |
1980 wizyta Jana Pawła na Wybrzeżu Kości Słoniowej. | |
| 10 PLN | |
5567 |
1981 wizyta Jana Pawła II w Ganie. | |
| 10 PLN | |
5568 |
1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Belize. | Mi.Klb.696 |
| 30 PLN | |
5569 |
1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Austrii, list polecony wysłany 19.IX z Linzu do Tomaszowa Lubelskiego. | Mi.1749, 1748 |
| 20 PLN | |
5570 |
1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 7 kart, skasowanych okolicznościowo stemplami o tematyce papieskiej, z okresu pielgrzymki. | Fi.Cp830-836 |
| 20 PLN | |
5571 |
1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Belgii, ilustrowana całostka 17.V ostemplowana okolicznościowo w Antwerpii. | Mi.P481/01 |
| 15 PLN | |
5572 |
1985 wizyta Papieża Jana Pawła II Kamerunie. | Mi.1090-92, Bl.24&nb |
| 50 PLN | |
5573 |
1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na Saint Lucia. | Mi.844-6, Bl.49  |
| 50 PLN | |
5574 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2, 2951-2s Mi.3099-3100 |
| 60 PLN | |
5575 |
1987 blok "Papież - Jaruzelski" ostemplowany okolicznościowo 6.VI na ilustrowanej kopercie. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 300 PLN | |
5576 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej, przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!). | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 200 PLN | |
5577 |
1987 5.VI blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC !!! z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert FDC ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
5578 |
1987 III Wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce - komplet 9 czystych kart. | Fi.Cp950-958 |
| 30 PLN | |
5579 |
1987 III Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych okolicznościowo stemplami o tematyce papieskiej, z okresu pielgrzymki. | Fi.Cp950-958 |
| 30 PLN | |
5580 |
1993 POLSKA '93 ŚWIATOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - POZNAŃ 7-16.V, okolicznościowy "bloczek" przygotowany przez pocztę Watykanu z okazji wystawy, bardzo piękny walor. | |
| 50 PLN | |
5581 |
2005 znaczek na kopercie skasowany 2.IV w dniu śmierci papieża. | |
| 20 PLN | |