Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
4788 |
1989 45-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3058-61 Mi.3207-10 |
| 80 PLN | |
4789 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, arkusz sprzedażny. | Fi.3062 Mi.3206I |
| 30 PLN | |
4790 |
1989 50. rocznica Wojny Obronnej 1939 roku, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3068-71 Mi.3216-19 |
| 120 PLN | |
4791 |
1989 muzeum karykatury w Warszawie, arkusz sprzedażny. | Fi.3072 Mi.3220 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
4792 |
1989 chirurdzy polscy, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3073-74 Mi.3221-22 |
| 80 PLN | |
4793 |
1989 poczet królów i książąt polskich, znaczek za 30 zł z błędem "uszkodzone M.Kopecki". | Fi.3080s Mi.3228 |
| 20 PLN | |
4794 |
1989 Światowa Wystawa Znaczka w Waszyngtonie, arkusz sprzedażny nieząbkowany. | Fi.3081A Mi.3229B |
| 160 PLN | |
4795 |
| 40 PLN | |
4796 |
1989 kwiaty w malarstwie polskim, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3089-96 Mi.3237-44 |
| 130 PLN SPRZEDANY | |
4797 |
1989 rośliny lecznicze, arkusz sprzedażny znaczka za 1000 zł. | Fi.3098 Mi.3246 |
| 20 PLN | |
4798 |
1989 rośliny lecznicze, druk na sklejonej wstędze papieru - unikalny sześcioblok znaczka za 1000 zł. z dwoma egzemplarzami z częściowym brakiem rysunku, brakujący element z drugiej części wstęgi dołączony do lotu, gwarancja. | Fi.3098s Mi.3246 |
| 2 500 PLN | |
4800 |
1989 narożna parka(rzadkie) znaczków nie wprowadzonych do obiegu z podobizną gen. G.Korczyńskiego. | Fi.XXVI Mi.VI |
| 140 PLN | |
4801 |
1989 znaczek nie wprowadzony do obiegu z podobizną gen. G. Korczyńskiego. | Fi.XXVI Mi.VI |
| 60 PLN | |
4802 |
| 50 PLN | |
4803 |
1989 gen. G.Korczyński, znaczek niewprowadzony do obiegu, wysoka wycena (Mi.120 euro). | Fi.XXVII Mi.VI |
| 120 PLN | |