Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
24199 |
1942 tryptyk z kaplicy obozowej, gwarancja Schmutz. | Fi.7ax |
| 180 PLN | |
24200 |
1942 tryptyk z kaplicy obozowej, gwarancja Schmutz. | Fi.7dxC |
| 260 PLN | |
24201 |
1944 kaplica, jasnozielony znaczek za 20 f., gwarancja Schmutz. | Fi.1 |
| 420 PLN | |
24202 |
1944 różne rysunki, seria obiegowa, odmiany: bardzo rzadka gumowana 4ax4 (kilkanaście z nakładu 300 szt.), 5Iax4, 6bx3, 7IIcx3, gwarancja Schmutz. | Fi.4-7C |
| 700 PLN | |
24203 |
1944 Syrena, znaczek za 10 f. na bibułkowym papierze, cięty, z dużymi marginesami wokół, piękny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.4ay1A |
| 60 PLN | |
24204 |
1944 syrena, miniarkusik drukarski znaczka za 10 f. na bibułkowym papierze, cięty, z dużymi marginesami wokół, piękny stan, gwarancja Falkowski. | Fi.4ay1A |
| 270 PLN | |
24205 |
1944 różne rysunki - syrenka. | Fi.4bx3C |
| 50 PLN | |
24206 |
1944 NEUBRANDENBUGG - GROSS BORN, frankatura mieszana !!! karta za 10f. obozu IID dofrankowana znaczkiem za 20f. obozu IIE, przesłana 22 maja - jako polecona (erka obozu IID), znaczki unieważnione kasownikiem obozu IIE. Bardzo ciekawy walor z okresu łączenia obu obozów, które jeśli idzie o służby pocztowe zakończyło się ostatecznie w czerwcu 1944 roku, gwarancja Schmutz. | Fi.5, Cp14 |
| 1 200 PLN | |
24207 |
| 400 PLN | |
24208 |
1944 wzór ilustracji karty wielkanocnej projektu Bolesława Malisza, rytowanej przez Wacława Bulzackiego (inicjały autorów na dole po prawej), tak zdobiona karta była stosowana także w Gross Born. | |
| 250 PLN | |
24209 |
1944 wzór ilustracji do karty wielkanocnej, według projektu Bolesława Malisza, wykonał Wacław Bulzacki; doskonały stan zachowania. | |
| 500 PLN | |
24210 |
1944 kartka ze znakiem opłaty Gryf, jedyny znany egzemplarz z drukiem podwójnym, normalnym i odwróconym, kartka taka nie była do tej pory opisana i katalogowana, unikat wśród walorów poczt obozowych, fotoatest i Kronenberg. | Fi.Cp1Np |
| 5 000 PLN SPRZEDANY | |
24211 |
1944 Caritas, karta pocztowa, papier zielony liniowany gruby, bez napisów; idealny stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp2z |
| 120 PLN SPRZEDANY | |