Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21384 |
1922 RFSRR, BRAK NADRUKU KREDOWEGO - pasek pionowy 4 sztuk, dwa znaczki z pełnym nadrukiem, trzeci z częściowym nadrukiem, a czwarty bez nadruku kredowego!!! na rzadkiej całostce użytej jako formularz wysłanej 27.X z Moskwy do Cieplic (Teplitz-Schönau) w Czechosłowacji; kartę wysłano w okresie hiperinflacji, po wejściu w życie reformy walutowej (15.IV), wprowadzającej przelicznik 10.000 starych = 1 nowy rubel, przesyłkę opłacono znaczkami 10-kopiejkowymi starej emisji, które miały w tym okresie faktyczną wartość nominalną 100.000 starych rubli!!! łączna ich wartość 500.000 starych = 50 nowych rubli (prawidłowa opłata za kartkę zagraniczną 45 rubli); dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | Mi.P37, 69IIA + 69II |
| 1 200 PLN | |
21385 |
1945 ZSRR, 37 rocznica Rewolucji Październikowej, znaczek czysty. | Mi.1737 |
| 15 PLN | |
21386 |
1950 ZSRR, metro w Moskwie, seria czysta. | Mi.1484-90 |
| 40 PLN | |
21387 |
1952 ZSRR, sporty zimowe, seria czysta. | Mi.1619-20 |
| 20 PLN | |
21388 |
1952 ZSRR, 100 rocznica śmierci N.Gogola, seria czysta. | Mi.1622-24 |
| 20 PLN | |
21389 |
1953 ZSRR, 50 lecie II zjazdu Rosyjskiej Socjaldemokratycznej Partii Pracy, znaczek czysty. | Mi.1690 |
| 20 PLN | |
21390 |
1953 ZSRR, 50 lecie KPZR, znaczek czysty. | Mi.1681 |
| 15 PLN | |
21391 |
1953 ZSRR, odbudowa Leningradu (I), seria czysta. | Mi.1682-85 |
| 25 PLN | |
21392 |
1956 ZSRR, 86 rocznica urodzin W.I.Lenina, znaczek czysty. | Mi.1829 |
| 20 PLN | |
21393 |
1958-59 ZSRR, samoloty, komplet trzech czystych serii ciętych. | Mi.2106-08, 69-71, 9 |
| 80 PLN | |
21394 |
1962 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa, ostemplowana okolicznościowo 9.VI w Moskwie. | |
| 20 PLN | |