Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
20578 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
20579 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
20580 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | Fi.Ck9 |
| 40 PLN | |
20581 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, całostka o sygnaturze X-1937, z hasłem propagandowym L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ. | Fi.Cp72 |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
20582 |
1937 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: IX-1936 I, X-1937 J, X-1937 I. | Fi.Cp73 |
| 15 PLN | |
20583 |
1937 kartka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN | |
20584 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
20585 |
1938 20-lecie odzyskania niepodległości, koperta. | Fi.Ck10 |
| 40 PLN | |
20586 |
1938 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: X-1937 H, VI-1938 I, X-1937 I. | Fi.Cp78 |
| 10 PLN | |
20587 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30; temat - MUZYKA. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
20588 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin. | Fi.Cp86 |
| 140 PLN | |
20589 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 54. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
20590 |
1939 karta z Łodzi do Warszawy wysłana 4 września 1939, prawdopodobnie nie doręczona z powodu działań wojennych, ilustracja numer 12. | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
20591 |
1939 kartka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
20592 |
1939 karta z Łodzi do Belgii wysłana 4 września 1939, prawdopodobnie nie doręczona z powodu działań wojennych, ilustracja numer 26. | Fi.Cp86 |
| 75 PLN | |
20593 |
1939 karta miejscowa z Łodzi wysłana 4 września 1939, prawdopodobnie nie doręczona z powodu działań wojennych, ilustracja numer 9. | Fi.Cp86 |
| 55 PLN | |
20594 |
1944 wydanie prowizoryczne, Klasycyzm: Bejsce; temat - ARCHITEKTURA. | Fi.Cp89 |
| 120 PLN | |
20595 |
1945 formularz kartkowy, okolicznościowy "PIERWSZA POCZTA POLSKA W SZCZECINIE 5.5.1945" wydany nakładem Koła Pocztowego P.Z.Z. w Poznaniu. | |
| 30 PLN | |
20596 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 30 PLN | |
20597 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 40 PLN | |
20598 |
1946 ilustrowany formularz kartkowy z numerem zezwolenia cenzury B-45351; temat - Kopernik. | |
| 50 PLN | |
20599 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym, hasło propagandowe 12, napis "Ob". | Fi.Cp96IIa |
| 31 PLN SPRZEDANY | |
20600 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
20601 |
1947 stempel muzeum w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 10 PLN | |
20602 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi. 1320,-). | Fi.Cp106 |
| 1 250 PLN | |
20603 |
1949 koperta ze znakiem opłaty. | Fi.Ck11 |
| 60 PLN | |
20604 |
1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
20605 |
1949 Bolesław Bierut, z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49. | Fi.Cp109II |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
20606 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp115 |
| 135 PLN SPRZEDANY | |
20607 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp116 |
| 54 PLN SPRZEDANY | |
20608 |
1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 3 kart 101 z nadrukami typu 3, ilustracje w kolorach: niebieskim, zielonym, oliwkowym, czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; temat - CHOPIN. | Fi.Cp117 |
| 180 PLN | |
20609 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 130 PLN | |
20610 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
20611 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 12 PLN | |
20612 |
1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta. | Fi.Cp128 |
| 15 PLN | |
20613 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 12 PLN | |
20614 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.52, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp131 |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
20615 |
1952 rocznik - komplet 13 pojedynczych kart, w tym po 6 sztuk Cp131 i 133 (6 haseł). | Fi.Cp131, 133-134 |
| 140 PLN | |
20616 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera. | Fi.Cp134 |
| 12 PLN | |
20617 |
1955 karty pocztowe czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Cp138-140 |
| 35 PLN | |