Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
653 |
1952 niedoszły do obiegu znaczek bez napisu LENIN. | Fi.644 XXII |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
654 |
1952 czworoblok znaczka nie doszłego do obiegu bez napisu LENIN z oznaczeniem nakładu, gwarancja. | Fi.644 XXII Mi.782 I |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
655 |
1953 projekt znaczka z podobizną Engelsa bez nominału. | Fi.657 Pr Mi.795 |
| 260 PLN SPRZEDANY | |
656 |
1963 europejska wystawa znaczków sportowych, nowodruk w karnecie. | Fi.1054 ND Mi.1210 |
| 200 PLN | |
657 |
1962 walka z malarią, bloczek z błędem "A zamiast Ą w słowie MALARIA", gwarancja. | Fi.1201 Bl 25s Mi.Bl 27 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
658 |
1962 Rok Korczakowski, znaczek za 2,5 zł z błędem "kropka pod A", gwarancja. | Fi.1213s Mi.1361 |
| 10 PLN | |
659 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem "wgięta kopuła", gwarancja. | Fi.1295s Mi.1443 |
| 5 PLN SPRZEDANY | |
660 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek za 60 gr. z błędem "krótszy pazur", gwarancja. | Fi.1424t Mi.1573 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
661 |
1965 storczyki, znaczek za 4 zł z błędem "czarna plamka na płatku", gwarancja. | Fi.1469s Mi.1618 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
662 |
1966 zwierzęta kopalne, znaczek z przesuniętym ząbkowaniem, gwarancja. | Fi.1510 Mi.1659 |
| 210 PLN SPRZEDANY | |
663 |
1966 Międzynarodowe Targi Poznańskie, znaczek za 60 gr. z przesuniętymi barwami, gwarancja. | Fi.1530 Mi.1679 |
| 200 PLN | |
664 |
1978 rocznica zjednoczenia polskiego ruchu młodzieżowego, bloczek z błędem "uszkodzona ramka", gwarancja. | Fi.2419 Bl59s Mi.Bl 72 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
665 |
1989 niedoszły do obiegu znaczek z generałem Korczyńskim. | Fi.3064 XXV Mi.VI |
| 50 PLN SPRZEDANY | |