Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11039 |
1918 Przedbórz, znaczek II wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.3A |
| 130 PLN | |
11040 |
1918 Przedbórz, znaczek II wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.5A |
| 120 PLN | |
11041 |
1918 Przedbórz, znaczek II wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.6A |
| 120 PLN | |
11042 |
1918 Przedbórz, III wydanie, czysta seria cięta na podlepkach, gwarancja. | Fi.7-10A Mi.7-10B |
| 220 PLN | |
11043 |
| 100 PLN | |
11044 |
1918 Przedbórz, IV wydanie, czysta seria ząbkowana na podlepkach, gwarancja. | Fi.11-4B Mi.11-4A |
| 60 PLN | |
11045 |
1918 Przedbórz, V wydanie, seria cięta, niegumowana - tak wydano część nakładu, gwarancja Brajer, | Fi.15-18A Mi.15-18B |
| 30 PLN | |
11046 |
1918 Przedbórz, seria V wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.15-18B |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
11047 |
1918 Przedbórz, seria V wydania bez gumy, gwarancja Rachmanow, Ryblewski lub Schmutz. | Fi.15-8A |
| 10 PLN | |
11048 |
1918 Przedbórz, seria V wydania, znaczek za 15 hal. bez gumy, gwarancja Krawczyk lub Schmutz. | Fi.15-8B |
| 10 PLN | |
11049 |
| 70 PLN | |
11050 |
1918 Przedbórz, znaczek opłaty skarbowej VIII wydania za 5 hal., od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek przy dacie. | |
| 50 PLN | |
11051 |
1918 Warszawa, karta pocztowa wysłana 9.II z Łodzi, "10 FENYGÓW" - fioletowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania; doskonały stan zachowania. | Fi.13b |
| 50 PLN | |
11052 |
1918 Warszawa, zezwolenie na zakup ziemniaków ważne w okresie 28.X.1918-31.III.1919 !!! wydanie na papierze ze znakiem wodnym (wzory geometryczne); bardzo dobry stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
11053 |
1918 Warszawa, list z Częstochowy, stempel opłaty doręczeniowej poczty miejskiej. | |
| 25 PLN | |
11054 |
1918 Żarki, I wydanie, czysta seria w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.270 euro), przedwojenna sygnatura, gwarancja. | Fi.1-3 |
| 280 PLN | |
11055 |
1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.360 euro), przedwojenna sygnatura Goy, gwarancja Mikstein. | Fi.4-6 |
| 450 PLN | |
11056 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6 |
| 200 PLN | |
11057 |
1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa (Mi.360 euro), przedwojenne sygnatury, gwarancja. | Fi.4-6 |
| 200 PLN | |
11058 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6a |
| 200 PLN | |
11059 |
| 200 PLN | |
11060 |
1918 Żarki, znaczek z podwójnym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.4aNp |
| 200 PLN | |
11061 |
1918 Zawiercie, znaczek z nadrukiem kontrolnym, gwarancja Ryblewski, Schmutz. | Fi.2IIa |
| 400 PLN | |
11062 |
1919 Chęciny, seria ząbkowana. | |
| 80 PLN | |
11063 |
1919 Chęciny, znaczek z silnym Abklaschem. | |
| 50 PLN | |
11064 |
1919 Chęciny, cięta seria. | |
| 100 PLN | |
11065 |
1919 Chęciny, seria ząbkowana, guma nanoszona pędzlem. | |
| 150 PLN | |
11066 |
1919 Chęciny, znaczki wydania prywatnego. | |
| 50 PLN | |