Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10766 |
1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu, znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 40/5 h., gwarancja Perzyński. | Fi.1 |
| 80 PLN | |
10767 |
1919 kartka z Wilna 12.2.19 do Moskwy, stempel i wirnik odbiorczy z Moskwy z 20.2.19, kartka okolicznościowa Dni Ofiar Wilna Niemieckiego Burmistrza miasta z 1916 roku, kartka pochodzi z krótkiego okresu okupacji Wilna przez bolszewików, którzy w lutym 1919 proklamowali Wilno stolicą Radzieckiej Socjalistycznej Republiki Litwy i Białorusi zwaną "Lit-Bel-em", bardzo rzadkie, doskonały stan zachowania. | |
| 1 200 PLN | |