Aukcja 39. Plebiscyty 1920-1922

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
12665

1921 Górny Śląsk - poczta powstańcza tzw. wydanie Korfantego, błąd ząbkowania.

50 PLN
12666

1921 Górny Śląsk - poczta powstańcza tzw. wydanie Korfantego, seria cięta.

72 PLN
12667

50 PLN
12668

1922 list miejscowy z Rybnika 15.5.22.

Fi.22
80 PLN
12669

1922 Górny Śląsk, wydanie definitywne Komisji Rządzącej Górnego Śląska, wysoka (19 mk.) frankatura trójkolorowa wyłącznie wartości markowych, pocztowy adres przesyłkowy (Fi. dopłata 300%) do paczki wysłanej 23.II z Leobschütz (Głubczyce) do Berlina, stempel odbiorczy; znaczki unieważnione kasownikiem korkowym; bardzo dobry stan zachowania;

Fi.29, 26, 28
1 200 PLN
12670

1922 Górny Śląsk, seria wydania przedrukowego.

Fi.41-3
40 PLN