Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10374 |
1958 kongres architektoniczny w Moskwie, blok czysty. | Mi.Bl.26 |
| 30 PLN | |
10375 |
1959 ZSRR, ilustrowana koperta bez znaku wodnego, oznaczenie nakładu 4/VII-59 na tylnej klapie. | |
| 30 PLN | |
10376 |
1961, 1965 znaczki o tematyce kosmicznej drukowane na srebrnej folii. | Fi.2540-41, 3042-43 |
| 200 PLN | |
10377 |
1964 ZSRR, "zielony" blok olimpijski - Tokio '64 na kopercie FDC, (Mi.blok kasowany 300 euro, FDC -.-), niewielki nakład zaledwie 35.000 bloków; doskonały stan zachowania. | Mi.Bl.33 FDC |
| 900 PLN | |