Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5729 |
1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.360 euro), przedwojenna sygnatura Goy, gwarancja Mikstein. | Fi.4-6 |
| 450 PLN | |
5730 |
1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa (Mi.360 euro), przedwojenne sygnatury, gwarancja. | Fi.4-6 |
| 200 PLN | |
5731 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.4-6b |
| 380 PLN | |
5732 |
1918 Żarki, znaczek czysty II wydania z podwójnym nadrukiem - 6 hal. czarny na 10 hal. różowym, (Mi.500 euro), guma parowana już bez śladu podlepki, liczony jak podlepkowy, gwarancja Krawczyk. | Fi.4s Np |
| 300 PLN | |
5733 |
1919 Chęciny, znaczki wydania prywatnego. | |
| 50 PLN | |
5734 |
1923-1969 Warszawa - zestaw ponad 300 kasowników urzędów warszawskich, od Warszawa 1 do Warszawa 103, specjalne urzędy w Sejmie i Pałacu Kultury; doskonały materiał porównawczy i badawczy. | |
| 150 PLN | |