Aukcja 37. Widokówki z ziem polskich

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
4858

Chełmno (Kulm) - rynek, ramka litograficzna, 1902, z obiegu, doskonały stan zachowania.

150 PLN
4859

Pułtusk - pozdrowienie z Pułtuska, 1919, z obiegu.

80 PLN
4860

Przemyśl - walki na przedpolu twierdzy, około 1916, czysta.

40 PLN
4861

Tarnopol - Kasa Oszczędności, żelazny most, kościół jezuitów, barwiona litograficznie, przed 1918, czysta.

50 PLN
4862

Puck - okres międzywojenny, czysta.

80 PLN
4863

Wisła - Śląsk Cieszyński, zlew Czarnej i Białej Wisełki, okres międzywojenny, czysta.

25 PLN
4864

Truskawiec - willa "Lwowianka", okres międzywojenny, czysta.

40 PLN
4865

Szczecin - przystań parowców, 1917, z obiegu.

60 PLN
4866

Bydgoszcz - widok na Most Gdański, okres międzywojenny, czysta, stan bardzo dobry.

40 PLN
4867

Bydgoszcz - pozdrowienie z Bydgoszczy, przed 1918, karta z polskim dodrukiem, czysta, doskonały stan zachowania.

50 PLN
4868

Gdańsk - ratusz i giełda, z obiegu 1913, stan bardzo dobry.

25 PLN
4869

Gdańsk - widok na Motławę, okres międzywojenny, czysta, stan bardzo dobry.

30 PLN
4870

Gdańsk - ulica Długa (Langgasse), z obiegu 1907, stan bardzo dobry.

40 PLN
4871

Ciechocinek - Pension Home, przed 1918, czysta, stan dobry.

40 PLN
4872

Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, przed 1918, czysta.

50 PLN
4873

Świeradów (Bad Flinsberg), okres okupacji, czysta.

15 PLN
4874

Stryj - Sokół, 1918, z obiegu.

20 PLN
4875

Tatry - Dolina Jaworzynka, okres międzywojenny, czysta.

20 PLN
4876

Zamość - Dom pod Madonną, okres międzywojenny, czysta.

40 PLN
4877

Wrocław - uniwersytet, okres międzywojenny, czysta.

30 PLN
4878

Gdańsk - ulica Piwna (Jopengasse), karta noworoczna z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu 1901, doskonały stan zachowania.

150 PLN
4879

Grudziądz - widok na spichrze (Speicherseite), litografia sygnowana RT, z obiegu 1912, idealny stan zachowania.

150 PLN
4880

Kłodzko - Gruss aus Glatz, różne widoki, litografia, około 1900, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN
4881

Kołobrzeg (Kolberg) - około 1914, czysta, stan bardzo dobry.

100 PLN
4882

Nowogródek - dworzec autobusowy, okres międzywojenny, stan bardzo dobry.

150 PLN
4883

Wrocław - wyspa Piasek (Sandinsel), z obiegu 1915, stan słabszy.

20 PLN
4884

Sopot - Familienbad und Promenade, pobarwiana litograficznie, około 1900, czysta, doskonały stan.

200 PLN
4885

Swoszowice - Zakład kąpieli siarczanych. Sala wypoczynkowa po kąpieli w II klasie, około 1914, czysta, stan bardzo dobry.

120 PLN
4886

Organizacja Przysposobienia Kobiet do Obrony Kraju - litografia sygnowana, okres międzywojenny, czysta, stan bardzo dobry; temat - ŁUCZNICTWO.

150 PLN
4887

Amerykańska Linia Rządowa (United States Line) - okręt Leviathan, okres międzywojenny, czysta, stan doskonały.

80 PLN
4888

Brześć nad Bugiem - widok ogólny, z obiegu 1926, dobry stan zachowania.

25 PLN
4889

Czarnohora - Dancerz i Pożyżewska, z obiegu 1935, stan dobry.

30 PLN
4890

Czarnohora - widok ze Spyci 1864 m w stronę gór Żabiowskich, z obiegu 1929, stan dobry.

35 PLN
4891

Częstochowa - zdjęcie z lot ptaka, okres międzywojenny, czysta, stan bardzo dobry.

45 PLN
4892

Łódź - Gazownia, wysłana 8.IV.1907 z Łodzi do Noumea na Nowej Kaledonii !!! doskonały stan zachowania.

250 PLN
4893

Częstochowa - Wystawa Przemysłu i Rolnictwa 1909, pawilon główny, czysta (zapisana z tyłu), słabszy stan.

30 PLN
4894

Pińsk - kościół O.O. Jezuitów, 1930, z obiegu (znaczek zdjęty), stan słaby.

30 PLN
4895

Dąbrowa - ulica Francuska, 1919, czysta (z zeszyciku).

60 PLN
4896

Spała - różne widoki, okres międzywojenny, czysta.

40 PLN
4897

Nowy Sącz - ulica Jagiellońska, okres międzywojenny, czysta.

40 PLN