Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
666 |
1918 Przedbórz, seria III wydania, gwarancja Schmutz lub Gryżewski. | Fi.7-10B |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
667 |
1918 Przedbórz, III wydanie, czysta seria ząbkowana na podlepkach, gwarancja. | Fi.7-10B Mi.7-10A |
| 150 PLN | |
668 |
| 100 PLN | |
669 |
1918 Przedbórz, V wydanie, seria cięta, niegumowana - tak wydano część nakładu, gwarancja Brajer, | Fi.15-18A Mi.15-18B |
| 30 PLN | |
670 |
1918 Przedbórz, V wydanie, znaczek za 5 hal. z błędem "uszkodzona ramka" po prawej stronie, nie gumowany tak jak je wydano, gwarancja Mischal, Schmutz. | Fi.15A Mi.15C |
| 120 PLN | |
671 |
1918 Przedbórz, VIII wydanie, znaczek opłaty skarbowej za 15 hal., od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek przy dacie. | |
| 60 PLN | |
672 |
1918 Warszawa, zestaw 27 kartek na chleb w formie znaczków, z okresu okupacji niemieckiej w czasie I wojny światowej. | |
| 200 PLN | |
673 |
1918 Warszawa, kartka z Radomia do Warszawy ze stemplem cenzury wojskowej i stemplem doręczeniowym poczty miejskiej Nr 10. | |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
674 |
1918 Warszawa, kartka z Wiednia do Warszawy ze stemplem opłaty doręczeniowej i stemplem cenzury, gwarancja Schmutz. | |
| 150 PLN | |
675 |
1918 Żarki, I wydanie, czysta seria w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.270 euro), przedwojenna sygnatura, gwarancja. | Fi.1-3 |
| 280 PLN | |
676 |
1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.360 euro), przedwojenna sygnatura Goy, gwarancja Mikstein. | Fi.4-6 |
| 450 PLN | |
677 |
1918 Żarki, II wydanie, kasowana seria w parkach (Mi.600 euro), widoczne są całe nadruki, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6 |
| 600 PLN | |
678 |
1918 Żarki, II wydanie, czysta seria przedrukowa (Mi.360 euro), przedwojenne sygnatury, gwarancja. | Fi.4-6 |
| 200 PLN | |
679 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6 |
| 200 PLN | |
680 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6a |
| 220 PLN | |
681 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.4-6b |
| 380 PLN | |
682 |
| 250 PLN | |
683 |
| 250 PLN | |
684 |
1918 Żarki, znaczek z podwójnym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.4aNp |
| 250 PLN | |
685 |
1918 Żarki, III wydanie, czysta seria w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.135 euro), gwarancja Mikstein, Falkowski. | Fi.7-9 |
| 160 PLN | |
686 |
1918 Żarki, III wydanie, czysta serie w pięknym stanie, każdy znaczek w obu typach, gwarancja Perzyński, Mikstein, Gryżewski, Falkowski, Schmutz,. | Fi.7-9 t.1, 2 |
| 400 PLN | |
687 |
1919 Chęciny, znaczki wydania prywatnego. | |
| 50 PLN | |
688 |
1919 Chęciny, seria ząbkowana. | |
| 100 PLN | |
689 |
1919 Chęciny, znaczek z silnym Abklaschem. | |
| 50 PLN | |
690 |
1919 Chęciny, cięta seria. | |
| 100 PLN | |