Aukcja 37. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
4034

1987 polska stacja antarktyczna, znaczek za 10 zł. z błędem "przesunięcie kolorów niebieskiego i zielonego", gwarancja.

Fi.2930
Mi.3078
150 PLN
4035

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u góry.

Fi.2940
Mi.3088
70 PLN
4036

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2, 2951-2s
Mi.3099-3100
60 PLN
4037

1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek za 45 zł. z błędem "wyszczerbione k", w czworobloku, gwarancja.

Fi.2951+2952t
Mi.3099-100
20 PLN
4038

1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88).

40 PLN
4039

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim, blok.

Fi.bl.88
Mi.Bl.102
130 PLN
4040

Fi.Bl.88
Mi.Bl.102
120 PLN
4041

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok na kopercie, skasowany okolicznościowo 8.VI w Warszawie.

Fi.Bl.88
Mi.Bl.102
400 PLN
4042

1987 "XXII MIĘDZYNARODOW WYSTAWA PSÓW RASOWYCH" Poznań 2, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X; temat - PIES.

Fi. Cp963
25 PLN
4043

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.93
Mi.Bl. 107
45 PLN
4044

1989 poczet królów i książąt polskich, znaczek za 30 zł z błędem "uszkodzone M.Kopecki".

Fi.3080s
Mi.3228
20 PLN
4045

1989 wydanie przedrukowe, czworoblok znaczka za 500 zł./4 zł. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem.

Fi.3086 Mk
Mi.3234
50 PLN
4046

1989 rośliny lecznicze, druk na sklejonej wstędze papieru - unikalny sześcioblok znaczka za 1000 zł. z dwoma egzemplarzami z częściowym brakiem rysunku, brakujący element z drugiej części wstęgi dołączony do lotu, gwarancja.

Fi.3098s
Mi.3246
2 000 PLN
4047

1989 narożna parka(rzadkie) znaczków nie wprowadzonych do obiegu z podobizną gen. G.Korczyńskiego.

Fi.XXVI
Mi.VI
140 PLN
4048

1989 znaczek nie wprowadzony do obiegu z podobizną gen. G. Korczyńskiego.

Fi.XXVI
Mi.VI
60 PLN
4049

1989 gen. G.Korczyński, znaczek nie wprowadzony do obiegu, wysoka wycena (Mi.120 euro).

Fi.XXVI
Mi.VI
120 PLN