Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
4034 |
1987 polska stacja antarktyczna, znaczek za 10 zł. z błędem "przesunięcie kolorów niebieskiego i zielonego", gwarancja. | Fi.2930 Mi.3078 |
| 150 PLN | |
4035 |
1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u góry. | Fi.2940 Mi.3088 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
4036 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2, 2951-2s Mi.3099-3100 |
| 60 PLN | |
4037 |
1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek za 45 zł. z błędem "wyszczerbione k", w czworobloku, gwarancja. | Fi.2951+2952t Mi.3099-100 |
| 20 PLN | |
4038 |
1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88). | |
| 40 PLN | |
4039 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim, blok. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 130 PLN | |
4040 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok czysty. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |
4041 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok na kopercie, skasowany okolicznościowo 8.VI w Warszawie. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 400 PLN | |
4042 |
1987 "XXII MIĘDZYNARODOW WYSTAWA PSÓW RASOWYCH" Poznań 2, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X; temat - PIES. | Fi. Cp963 |
| 25 PLN | |
4043 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.93 Mi.Bl. 107 |
| 45 PLN | |
4044 |
1989 poczet królów i książąt polskich, znaczek za 30 zł z błędem "uszkodzone M.Kopecki". | Fi.3080s Mi.3228 |
| 20 PLN | |
4045 |
1989 wydanie przedrukowe, czworoblok znaczka za 500 zł./4 zł. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem. | Fi.3086 Mk Mi.3234 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
4046 |
1989 rośliny lecznicze, druk na sklejonej wstędze papieru - unikalny sześcioblok znaczka za 1000 zł. z dwoma egzemplarzami z częściowym brakiem rysunku, brakujący element z drugiej części wstęgi dołączony do lotu, gwarancja. | Fi.3098s Mi.3246 |
| 2 000 PLN | |
4047 |
1989 narożna parka(rzadkie) znaczków nie wprowadzonych do obiegu z podobizną gen. G.Korczyńskiego. | Fi.XXVI Mi.VI |
| 140 PLN | |
4048 |
1989 znaczek nie wprowadzony do obiegu z podobizną gen. G. Korczyńskiego. | Fi.XXVI Mi.VI |
| 60 PLN | |
4049 |
1989 gen. G.Korczyński, znaczek nie wprowadzony do obiegu, wysoka wycena (Mi.120 euro). | Fi.XXVI Mi.VI |
| 120 PLN | |