Aukcja 35. Widokówki z ziem polskich

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
16827

1900 widokówka Gliwice (Gleiwitz), czysta.

40 PLN
16828

1900 widokówka Mińsk Litewski, litografia, czysta, wydanie Mińskie Towarzystwo Wzajemnego Kredytu.

100 PLN
16829

120 PLN
16830

1900 widokówka Kamienna Góra (Landeshut), czysta.

100 PLN
16831

120 PLN
16832

120 PLN
16833

1900 widokówka Wrocław, litografia, czysta; temat-SECESJA.

120 PLN
16834

1900 widokówka Środa, litografia, czysta.

150 PLN
16835

1905 widokówka Schronisko nad Śnieżnymi Kotłami (Schneegrubenbaude), czysta.

15 PLN
16836

1905 widokówka Łódź, z obiegu.

100 PLN
16837

1905 widokówka Ojców, czysta.

120 PLN
16838

1905 widokówka Nysa, czysta.

25 PLN
16839

1910 widokówka Gdańsk, czysta.

30 PLN
16840

1911 wydawnictwo patriotyczne na cel narodowy.

120 PLN
16841

1914 widokówka o tematyce legionowej.

20 PLN
16842

1914 widokówka o tematyce legionowej, czysta; temat-PIWO.

40 PLN
16843

20 PLN
16844

20 PLN
16845

20 PLN
16846

1914 widokówka Berdyczów, czysta.

50 PLN
16847

40 PLN
16848

1914 widokówka Gdańsk, litografia, czysta.

100 PLN
16849

1914 widokówka Berdyczów, z obiegu.

60 PLN
16850

1914 widokówka Sopot, z obiegu.

100 PLN
16851

1914 widokówka Rajczyn (Rayschen Kr.Wohlau), z obiegu.

120 PLN
16852

1914 widokówka Kołomyja, czysta.

50 PLN
16853

1914 widokówka Krynica, czysta.

15 PLN
16854

20 PLN
16855

20 PLN
16856

20 PLN
16857

20 PLN
16858

20 PLN
16859

20 PLN
16860

20 PLN
16861

20 PLN
16862

20 PLN
16863

20 PLN
16864

20 PLN
16865

20 PLN
16866

20 PLN