Aukcja 35. Czesław Słania

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
16800

1950-te, znaczek Totalizatora Sportowego za 2 zł. autorstwa Czesława Słani, według Gryżewskiego spotykany na listach.

60 PLN
16801

1950-te, znaczek Totalizatora Sportowego za 2 zł. autorstwa Czesława Słani, według Gryżewskiego spotykany na listach, wyblakła adnotacja na gumie.

40 PLN
16802

1952 Elektrownia w Jaworznie, 45 + 15 gr. - frankatura pojedyncza, znaczek z dopłatą na Fundusz Odbudowy Warszawy, projektowany przez Czesława Słanię, jako opłata za druki, wysłane 22.III.1954 z Jeleniej Góry do Chęcin.

Fi.626
Mi.764
30 PLN
16803

1954 160 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, niebieski znaczek za 60 gr, w kolorze odmiennym od definitywnego !!! i w kolorze właściwym, rytowane przez Czesława Słanię; list polecony wysłany 29.XII z Wrocławia do Grodziska Wielkopolskiego, kasownik odbiorczy na odwrocie; znaczki kasowane tej odmiany, spotyka się bardzo rzadko, listy należą do prawdziwych rzadkości powojennej polskiej filatelistyki; walor w doskonałym stanie zachowania; gwarancja.

Fi.741s, 741, 743B
Mi.883P, 883, 885A&n
1 200 PLN
16804

1955 V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, znaczek za 40 gr. rytowany przez Czesława Słanię, karta pocztowa, wysłana 29.IX z Legnicy do Chęcin; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.759
Mi.899
30 PLN
16805

1967 zeszycik prób (niebieski) znaczka katedra w Upsali grawerowanego przez Czesława Słanię.

200 PLN
16806

1991 album wydany z okazji 70 urodzin Czesława Słani przez pocztę szwedzką w nakładzie 8.000 sztuk. Album zawiera znaczek cięty na tle reprodukcji obrazu, dwa stalodruki znaczka z napisem speciment na odwrocie i blok z zeszyciku znaczkowego z dwoma znaczkami pokazującymi etapy grawerowania. Całość bardzo duża.

480 PLN