Aukcja 35. Niemcy

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
17059

1990 DEUTSCHE POST, zeszycik znaczków, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.MH10
40 PLN