Aukcja 35. Poczty miejskie 1914-1918

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
13266

1918 Przedbórz, III wydanie, ząbkowana seria na podlepkach, gwarancja Falkowski,

Fi.7-10B
Mi.7-10A
120 PLN
13267

1918 Przedbórz, stemplowana ząbkowana seria III wydania, gwarancja Falkowski, Krawczyk, Schmutz.

Fi.7-10B
Mi.7-10A
100 PLN
13268

1918 Przedbórz, unikalna, jako stemplowana, cięta seria IV wydania na wycinkach, gwarancja i opis typów Krawczyk.

Fi.11-14A
Mi.11-14B
300 PLN
13269

1918 Przedbórz, czysta cięta seria V wydania, gwarancja Brajer, Łaszkiewicz, Gryżewski.

Fi.15-18A
Mi.15-18B
25 PLN
13270

1918 Przedbórz, stemplowana ząbkowana seria V wydania, gwarancja.

Fi.15-18B
Mi.15-18A
30 PLN
13271

1918 Przedbórz, czysta seria znaczków opłaty skarbowej VIII wydania, od znaczków opłaty odróżnia się krzyżykami zamiast kropek przy dacie i nad napisem MIASTA PRZEDBORZA (20 h.).

1 400 PLN
13272

1918 Warszawa, list z Częstochowy, stempel opłaty doręczeniowej poczty miejskiej.

25 PLN
13273

1918 Warszawa, kartka z Korczyny do Warszawy, stempel opłaty doręczeniowej poczty miejskiej w Warszawie.

70 PLN
13274

1918 Warszawa, kartka z Woli Michowej do Warszawy, stempel opłaty doręczeniowej poczty miejskiej w Warszawie.

70 PLN
13275

1918 Warszawa, kartka z Wiednia do Warszawy ze stemplem opłaty doręczeniowej i stemplem cenzury, gwarancja Schmutz.

150 PLN
13276

1918 Żarki, seria czysta I wydania w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.270 euro), przedwojenna sygnatura, gwarancja.

Fi.1-3
300 PLN
13277

1918 Żarki, seria czysta II wydania przedrukowego na podlepkach (Mi.360 euro), przedwojenne sygnatury, gwarancja.

Fi.4-6
200 PLN
13278

1918 Żarki, seria czysta II wydania przedrukowego w pięknym stanie (wycena na podlepkach Mi.360 euro), przedwojenna sygnatura Goy, gwarancja Mikstein.

Fi.4-6
480 PLN
13279

1918 Żarki, seria wydania przedrukowego w czworoblokach, gwarancja Schmutz.

Fi.4-6
900 PLN
13280

1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.4-6b
380 PLN
13281

1918 Żarki, seria czysta III wydania w pięknym stanie (Mi.270 euro), gwarancja Mikstein, Gryżewski.

Fi.7-9
140 PLN
13282

1919 Chęciny, znaczki wydania prywatnego.

50 PLN