Aukcja zakończy się 06.05.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 35. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
16539

1918 wydanie lubelskie, dwie karty czyste na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym i czerwonym.

Fi.Cp4
220 PLN
16540

1919 wydanie krakowskie, fragment przekazu paczkowego - dowód nadania.

Fi.Ca3
40 PLN
16541

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120.

Fi.Cp14IIx
100 PLN
16542

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 44; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp14IIx
100 PLN
16543

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 44; bardzo dobry stan zachowania, skasowana grzecznościowo.

Fi.Cp14IIx
50 PLN
16544

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 81 - fantazyjna czcionka "15h" wysłana z Wadowic 7.VIII.19 do Austrii, opłata jak w obrocie krajowym, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1.

Fi.Cp16IIx
75 PLN
16545

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 14 wysłana z Dobrej koło Limanowej do Wiednia.

Fi.Cp16Ix
131 PLN
SPRZEDANY
16546

1919 karta do obrotu krajowego za 15 h., znak opłaty liliowy, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto; pierwsza linia adresu wysyłającego przerwana.

Fi.Cp25
80 PLN
16547

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy wydania 1916 z nadrukiem typ 20 z odbitą spacją drukarską pomiędzy 15, a h w nominale (występuje sporadycznie przy tym typie), przekaz zagięty w połowie.

Fi.Cs3
150 PLN
16548

1920 karta do obrotu krajowego za 15 f. (usunięte oznaczenie waluty), znak opłaty liliowy w typie I, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto.

Fi.Cp31
100 PLN
16549

1920 całostka z hasłem propagandowym.

Fi.Cp32
20 PLN
16550

1920 kartka do obiegu zagranicznego wysłana z Solca do USA, nie rozcięta rzadka.

Fi.Cp37
190 PLN
SPRZEDANY
16551

1920 całostka część na odpowiedź.

Fi.Cp 37B
40 PLN
16552

1920 pokwitowanie telegraficzne.

Fi.Ct 4
75 PLN
16553

1921 kartka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp 41
80 PLN
16554

1922 pokwitowanie telegraficzne dla polskiego Górnego Śląska, wyjątkowo czysto odbity nadruk, gwarancja Schmutz.

Fi.Ct11
800 PLN
16555

1923 pokwitowanie telegraficzne.

Fi.Ct 8
75 PLN
16556

1924 pokwitowanie telegraficzne.


75 PLN
16557

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931, nieostre narożniki.

Fi.Cp50I
50 PLN
16558

1932 druk w sprawach żywnościowych z obiegu, sygnatura VII-1932), dziury po dziurkaczu.

Fi.Cp 54
25 PLN
16559

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp 54
40 PLN
16560

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18.

Fi.Cp61I
25 PLN
16561

1937 Koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
40 PLN
16562

1937 Gdynia - Dworzec Morski, całostka o sygnaturze X-1937, z hasłem propagandowym L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ.

Fi.Cp72
30 PLN
16563

1938 20-lecie odzyskania niepodległości, koperta.

Fi.Ck10
40 PLN
16564

1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
16565

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
35 PLN
16566

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50.

Fi.Cp86
35 PLN
16567

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

Fi.Cp86
35 PLN
16568

1938 całostka z ilustracją 5 wysłana z Raby Wyżnej 4.VII.39 do Warszawy.

Fi.Cp86
40 PLN
16569

1938 całostka z ilustracją 44 wysłana z Raby Wyżnej 20.VII.39 do Warszawy.

Fi.Cp86
40 PLN
16570

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin.

Fi.Cp86
140 PLN
16571

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30; temat-MUZYKA.

Fi.Cp86
50 PLN
16572

1939 kartka z ilustracją nr 61 - PCK, ślady po archiwizacji.

Fi.Cp86
55 PLN
16573

1939 kartka wysłana z Warszawy 4.VI.39, całostka z ilustracją 64 - o tematyce PCK.

Fi.Cp86
100 PLN
16574

1939 kartka wysłana z Skoczowa 20.IV.39, całostka z ilustracją 61 - o tematyce PCK.

Fi.Cp86
100 PLN
16575

1944 wydanie prowizoryczne, Klasycyzm: Bejsce; temat-ARCHITEKTURA.

Fi.Cp89
120 PLN
16576

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
16577

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp95AII
40 PLN
16578

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp95AII
40 PLN