Aukcja 35. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
16156

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, narożna parka znaczków za 40 gr., prawy z błędem "krótka stopa", gwarancja.

Fi.1270+1270s
Mi.1418
25 PLN
16157

1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "krótka stopa".

Fi.1270s
Mi.1418
10 PLN
16158

1963 20-lecie LWP, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279t
Mi.1427
35 PLN
16159

1963 20-lecie LWP, znaczek z powtarzalnym błędem "plama przy L w POLSKIEGO dająca wrażenie napisu POCSKIEGO".

Fi.1283
Mi.1431
40 PLN
16160

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja.

Fi.1283s
Mi.1431
50 PLN
16161

1963 wizyta radzieckich kosmonautów, znaczek z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie, gwarancja Schmutz.

Fi.1286 Np
Mi.1434
300 PLN
16162

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja.

Fi.1289x
Mi.1437
20 PLN
16163

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym pionowo.

Fi.1289x
Mi.1437
10 PLN
16164

Fi.1290x
Mi.1438
40 PLN
16165

Fi.1290x
Mi.1438
10 PLN
16166

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wgięta kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443
10 PLN
16167

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy 9".

Fi.1296u
Mi.1444
15 PLN
16168

1963 rocznik kopert FDC (bez Bl: 27,.29I, 29II).

70 PLN
16169

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29
95 PLN
16170

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze białym.

Fi.Bl.27
Mi.Bl.29
80 PLN
16171

1963 zdobywanie kosmosu, blok u góry nie przeperforowany, stan idealny.

Fi.bl. 29II
Mi.Bl. 31II
280 PLN
16172

1963 15-lecie zespołu "Mazowsze", komplet 10 ilustrowanych kart ostemplowanych okolicznościowo 23.IV.1964 w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp239-240I-V
50 PLN
16173

1964 "XVII WYŚCIG POKOJU POKAZ FILATELISTYCZNY" Warszawa, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 8.V; temat-KOLARSTWO.

Fi.1160
Mi.1308
10 PLN
16174

1964 rocznik znaczków czystych.

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
180 PLN
16175

1964 koty, parka znaczków za 40 gr., lewy z błędem na poz.15 "krótsza brew kota", gwarancja.

Fi.1328t+1328
Mi.1476
30 PLN
16176

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, pasek z nazwą arkusza, środkowy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365s
Mi.1513
20 PLN
16177

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365s, 1365t, 136
Mi.1513
70 PLN
16178

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "kokardka".

Fi.1365t
Mi.1513
10 PLN
16179

1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1379
Mi.1527
30 PLN
16180

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty.

Fi.1380
Mi.1528
50 PLN
16181

1964 FDC - "Walka i męczeństwo narodu polskiego", komplet 2 kopert ze znaczkami z przywieszkami.

Fi.1384-1388Pw
Mi.1533-1537Zf
20 PLN
16182

1964 "BITWA PANCERNA POD STUDZIANKAMI" Studzianki k/Kozienic, zestaw 4 kopert ostemplowanych okolicznościowo 16.VIII.

Fi.1730, 1732, 1733,
Mi.1877, 1879, 18880
30 PLN
16183

1964 arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania wodzów i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64.

30 PLN
16184

1964 rocznik kopert FDC.

68 PLN
16185

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Michel 50 euro).

Fi.Bl.30
Mi.Bl.32
100 PLN
16186

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z numeratorem z ośmioramienną gwiazdką.

Fi.bl.31t
Mi.Bl.34
200 PLN
16187

1965 rocznik znaczków czystych.

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
35 PLN
16188

Fi.1419
Mi.1568
400 PLN
16189

1965 zwierzęta prehistoryczne, prawy znaczek z błędem "krótszy pazur", znaczek bez błędu zagnieciony.

Fi.1424t
Mi.1573
30 PLN
16190

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr., z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", gwarancja.

Fi.1440s
Mi.1589
30 PLN
16191

1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, lewy znaczek z błędem "SWIAT zamiast ŚWIATA", w narożniku numer sektora 3.

Fi.1440s
Mi.1589
30 PLN
16192

1965 konferencja ministrów łączności w Pekinie, góra arkusza z przywieszką.

Fi.1447
Mi.1596
120 PLN
16193

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie - arkusz kasowany (na znaczkach pełna guma), z "długą" przywieszką; złożony poziomo, niewielkie ubytki na licu papieru; ogólnie dobry stan zachowania (liczone jako znaczki z przywieszką).

Fi.1447
Mi.1596
150 PLN
16194

1965 storczyki, marginesowy znaczek za 20 gr. z brakiem koloru czerwonobrązowego (Fi.500.-), gwarancja Krawczyk.

Fi.1463s
Mi.1712F
400 PLN
16195

1965 rocznik kopert FDC.

69 PLN