Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
9307 |
1918 Warszawa, karta pocztowa wysłana 9.II z Łodzi, "10 FENYGÓW" - fioletowy stempelek opłaty doręczeniowej IV wydania; doskonały stan zachowania. | Fi.13b |
| 50 PLN | |
9308 |
1918 Wilno, doręczeniowa poczta miejska, unikalna karta z Bensbergu nadana 4.10 - bardzo późne użycie, stempel opłaty w rzadkim niebieskim kolorze, dodatkowo unikalny stempel o niemożności doręczenia "Empf.nicht zu ermitteln/.../Postverteilung der Mil./Kreisamts Wilna-Stadt.", oba pięknie i czytelnie odbite, cenzurowany, zwrócony tuż przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości, świetny stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.1+3 |
| 3 600 PLN SPRZEDANY | |
9309 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego w czworoblokach, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6 |
| 1 300 PLN SPRZEDANY | |
9310 |
| 900 PLN | |
9311 |
1918 Żarki, seria czysta III wydania w pięknym stanie (Mi.270 euro), gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.7-9 |
| 140 PLN | |
9312 |
1919 Chęciny, znaczki wydania prywatnego. | |
| 50 PLN | |