Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12347 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 29. | Fi.Cp88 |
| 20 PLN | |
12348 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 30, wysłana z Szydłowca k. Radomia 4.IX.39, treść w języku hebrajskim. | Fi.Cp88 |
| 65 PLN | |
12349 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 28, wysłana z Dęblina 7.IX.39. | Fi.Cp88 |
| 65 PLN | |
12350 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 27, wysłana z Dęblina 5.IX.39. | Fi.Cp88 |
| 65 PLN | |
12351 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 21, wysłana z Lublina 8.VIII.39. | Fi.Cp88 |
| 40 PLN | |
12352 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 19, wysłana z Chlewisk 2.IX.39. | Fi.Cp88 |
| 65 PLN | |
12353 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 18, wysłana z Szydłowca 5.IX.39. | Fi.Cp88 |
| 70 PLN | |
12354 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 15, wysłana z Skierniewic 2.IX.39. | Fi.Cp88 |
| 65 PLN | |
12355 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 13, wysłana z Szydłowca 4.IX.39. | Fi.Cp88 |
| 65 PLN | |
12356 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 8, wysłana z Ropczyc 3.IX.39. | Fi.Cp88 |
| 65 PLN | |
12357 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 22, wysłana z Gdyni 11.8.39, kartka w połowie złamana. | Fi.Cp88 |
| 20 PLN | |
12358 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 9, wysłana z Warszawy 17.VIII.39. | Fi.Cp88 |
| 40 PLN | |
12359 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją 12, wysłana z Kuczborka 11.VIII.39. | Fi.Cp88 |
| 40 PLN | |
12360 |
| 35 PLN | |
12361 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Pierwszy patrol ułański - sierpień 1914. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN | |
12362 |
| 30 PLN | |
12363 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 8.VIII.1946 z miejscowości Mosina do Warszawy; zwraca uwagę kasownik prowizoryczny. | Fi.Cp95AI |
| 25 PLN | |
12364 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 4.IX.1946 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp95AI |
| 15 PLN | |
12365 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp95AII |
| 40 PLN | |
12366 |
1945 Belweder 1,50 zł, sygnatura w układzie poziomym, zezwolenie na druk petitem, karta wysłana 24.VI.1946 z Wałbrzycha do Staszowa. | Fi.Cp95AII |
| 20 PLN | |
12367 |
1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 27.III.1947 z miejscowości Puszczykowo do Warszawy. | Fi.Cp96IA |
| 20 PLN | |
12368 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, karta z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 14.XII we Wrocławiu w dniu wejścia do obiegu; prawy dolny róg nadgięty (Fi.60,-). | Fi.Cp102II |
| 40 PLN | |
12369 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 50 PLN | |
12370 |
1947 stempel muzeum w Oświęcimiu. | Fi.Cp97 |
| 10 PLN | |
12371 |
1947 stempel muzeum w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 10 PLN | |
12372 |
1948 zabytkowy kościół w Pniowie, bardzo rzadka karta za 6(8) zł. na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, z nadrukiem typu 7, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie; katalog Fischer do tej pory nie rozróżnia nakładów przy kartach przedrukowych, podstawową kartę z obiegu o tej sygnaturze, wycenia na 500 zł. | Fi.Cp119 |
| 300 PLN | |
12373 |
1949 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 15, sygnatura VI.49. | Fi.Cp109II |
| 15 PLN | |
12374 |
1949 wydanie prowizoryczne, 10 całostek z obiegu z nadrukiem typ I z różnymi ilustracjami, plus jedna kartka bez nadruku. | Fi.Cp110I |
| 380 PLN | |
12375 |
| 50 PLN | |
12376 |
| 160 PLN | |
12377 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze niebieskim z nadrukiem typu 3, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117 |
| 80 PLN | |
12378 |
| 40 PLN | |
12379 |
1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 22, sygnatura VI.50. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN | |
12380 |
1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN | |
12381 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 130 PLN | |
12382 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
12383 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 12 PLN | |
12384 |
1952 koperta, zakończenie klapy okrągłe, hasło propagandowe F, napis "CENA 95 GR" antykwą. | Fi.Ck18a |
| 45 PLN | |
12385 |
| 140 PLN | |
12386 |
| 140 PLN | |