Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5315 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5316 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, bardzo duże ubytki gumy, gwarancja Ways. | Fi.21 Mi.21 |
| 10 PLN | |
5317 |
1918 drugie wydanie lubelskie, miejscowy list polecony z Piotrkowa 10.I.19, na odwrocie stempel odbiorczy Piotrków 11.I.19, opłata 73 hal. zamiast obowiązujących 50 hal. za taki list, gwarancja Mikulski. | Fi.21, 23, 25 Mi.21, 23, 25I |
| 1 750 PLN | |
5318 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja Miszczak. | Fi.21 B15 Mi.21 |
| 200 PLN | |
5319 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.21 No Mi.21 K |
| 115 PLN SPRZEDANY | |
5320 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak. | Fi.22a Mi.22a |
| 80 PLN | |
5321 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
5322 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
5323 |
| 100 PLN | |
5324 |
| 30 PLN | |
5325 |
| 10 PLN | |
5326 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklatschem z błędem z poz. 41 "zniekształcony orzeł", gwarancja. | Fi.22a B4 Mi.22b |
| 180 PLN | |
5327 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 80 PLN | |
5328 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja Berbeka. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
5329 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem w kolorze fioletowym, sygnatura Dr.C.B., gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 250 PLN | |
5330 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym z poz.42, bardzo ładny stan, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 360 PLN SPRZEDANY | |
5331 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 600 PLN | |
5332 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 20 PLN | |
5333 |
| 600 PLN | |
5334 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem na zagiętym papierze - rozsunięty nadruk i spektakularnym podwójnym Abklatschem, unikalne, fotoatest. | Fi.22b Mi.22b |
| 8 000 PLN | |
5335 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym z poz.44, bardzo ładny stan, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.22b No Mi.22b K |
| 800 PLN | |
5336 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 41 z najbardziej wyróżniającym się błędem tego wydania "zniekształcony orzeł i brak lewej gwiazdki", naturalne zmarszczenie w papierze widoczne pod gwarancją, bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22b No B4 Mi.22b K |
| 2 000 PLN SPRZEDANY | |
5337 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
5338 |
1918 drugie wydanie lubelskie, niewielkie załamania widoczne w narożniku od strony gumy, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
5339 |
| 100 PLN | |
5340 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
5341 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 220 PLN | |
5342 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Miszczak. | Fi.23b Mi.23B |
| 60 PLN | |
5343 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk z poz. 41 "uszkodzona lewa gwiazdka", ząbkowanie 11,5, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23b B Mi.23B |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
5344 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem z poz. 13-14, lewy znaczek z dużymi usterkami w nadruku POCZTA POLSKA, gwarancja Krawczyk, Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 100 PLN | |
5345 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
5346 |
| 20 PLN | |
5347 |
| 15 PLN | |
5348 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
5349 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z usterką nadruku "uszkodzone prawe ramie litery T", gwarancja Miszczak. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5350 |
| 20 PLN | |
5351 |
| 25 PLN | |
5352 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z nadrukami z poz. 21/32, gwarancja i opis uszkodzeń nadruku Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 100 PLN | |
5353 |
| 25 PLN | |
5354 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1/22, gwarancja i opis uszkodzeń nadruku Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |