Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5002 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego w czworoblokach, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6 |
| 900 PLN | |
5003 |
| 1 200 PLN | |
5004 |
1918 Żarki, seria wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz. | Fi.4-6a |
| 300 PLN | |
5005 |
1918 Żarki, znaczek czysty II wydania z podwójnym nadrukiem - 6 hal. czarny na 10 hal. różowym, (Mi.500 euro), guma parowana już bez śladu podlepki, liczony jak podlepkowy, gwarancja Krawczyk. | Fi.4s Np |
| 300 PLN | |
5006 |
1918 Żarki, seria czysta III wydania w pięknym stanie (Mi.270 euro), gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.7-9 |
| 140 PLN | |
5007 |
1918 Żarki, seria II wydania, gwarancja Schmutz. | Fi.7-9 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
5008 |
1918 Zawiercie, seria z nadrukami kontrolnymi, fotoatest Schmutz. | Fi.1-2IIa |
| 1 400 PLN | |
5009 |
1919 Chęciny, cięta seria. | |
| 100 PLN | |
5010 |
1919 Chęciny, znaczek z błędem "uszkodzona lewa cyfra 4". | |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
5011 |
1919 Chęciny, seria ząbkowana. | |
| 120 PLN | |
5012 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
5013 |
1919 Chęciny, znaczek z silnym Abklaschem. | |
| 50 PLN | |
5014 |
1919 Chęciny, znaczki wydania prywatnego. | |
| 50 PLN | |
5015 |
1923-1969 Warszawa - zestaw ponad 300 kasowników urzędów warszawskich, od Warszawa 1 do Warszawa 103, specjalne urzędy w Sejmie i Pałacu Kultury; doskonały materiał porównawczy i badawczy. | |
| 105 PLN | |