Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
8550 |
1983 karty pocztowe czyste, rocznik - 43 karty. | |
| 100 PLN | |
8551 |
1983 koperty - kompletny rocznik 5 sztuk, czyste. | Fi.Ck72-76 |
| 25 PLN | |
8552 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z Okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda". | Fi.Cp819 |
| 20 PLN | |
8553 |
1983 karta o sygnaturze (1984r.) z prywatnym dodrukiem - "Narada konsultacyjna Prezesów Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca krajów socjalistycznych i zaprzyjaźnionych/ Warszawa 1986". | Fi.Cp824 |
| 30 PLN | |
8554 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wielkopolscy łącznościowcy organizatorami pierwszych placówek pocztowo-telekomunikacyjnych na Ziemiach Odzyskanych". | Fi.Cp857 |
| 15 PLN | |
8555 |
1984 rocznik kart czystych - 34 karty. | |
| 56 PLN | |
8556 |
1984 koperty - kompletny rocznik 3 sztuki, czyste. | Fi.Ck77, 77I, 78 |
| 15 PLN | |
8557 |
1984 karta z prywatnym dodrukiem - "40 lecie Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych i Wystawa Filatelistyczna AEROKOSMOS 1984 Dęblin Świdnik Zamość". | Fi.Cp879 |
| 10 PLN | |
8558 |
1985 rocznik kart czystych - 23 karty. | |
| 38 PLN | |
8559 |
1985 koperty - kompletny rocznik 3 sztuki, czyste. | Fi.Ck7981 |
| 12 PLN | |
8560 |
1986 rocznik kart czystych - 25 kart. | |
| 36 PLN | |
8561 |
1988 rocznik kart czystych - 20 kart. | |
| 30 PLN | |
8562 |
1989 rocznik kart czystych - 21 kart. | |
| 31 PLN | |