Aukcja 31. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
18537

1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, parka z błędem na prawym znaczku "uszkodzone K w POLSKA".

Fi.2951, 2952s
Mi.3099, 3100
10 PLN
18538

1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek za 45 zł. z błędem "wyszczerbione k", gwarancja.

Fi.2951+2952t
Mi.3099-100
15 PLN
18539

1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88).

40 PLN
18540

Fi.Bl.88
Mi.Bl.102
140 PLN
18541

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.Bl.93
Mi.Bl.107
80 PLN
18542

1988 "70 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI", karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 11.XV w Sulejówku.

Fi.Cp984
20 PLN
18543

1989 poczet królów i książąt polskich, znaczek za 30 zł z błędem "uszkodzone M.Kopecki".

Fi.3080s
Mi.3228
20 PLN
18544

1989 Fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000 zł, widokówka ofrankowana fałszywym znaczkiem, przesłana miejscowo 18.XII w Warszawie, gwarancja Falkowski.

Fi.3098FPt
Mi.PFa3246
500 PLN
18545

1989 Fałszerstwo na szkodę poczty - fałszywy znaczek za 1000 zł na kopercie listu ekspresowego, przesłanego miejscowo 29.XII.1992 w Warszawie, gwarancja.

Fi.3098FPt
Mi.PFa3246
500 PLN
18546

1989 narożny czworoblok znaczka nie wprowadzonego do obiegu z gen. Korczyńskim.

Fi.XXVI
Mi.VI
190 PLN