Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
16645 |
1943 Okupacja niemiecka terenów polskich anektowanych przez ZSRR 1941-1944, okręg białostocki, karta pocztowa wysłana 28.IV z Grodna do miejscowości Krośniewice, doskonały stan zachowania. | Mi.P312a/02 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
16646 |
1944 Ziemie Zachodnie, ładnie frankowany list pobraniowy, wysłany 31.VII z Wrocławia do Włocławka (Leslau), kasownik odbiorczy. | Mi.874, 875, 877-880 |
| 60 PLN | |
16647 |
1944 list polecony wysłany 25.III z miejscowości Dumbraveni w Rumunii adresowany do Konina, zalepka i liczne stempelki cenzury; dekoracyjna całość. | |
| 70 PLN | |
16648 |
1944 kartka miejscowa z Rawicza. | |
| 20 PLN | |
16649 |
1944 Obszary anektowane przez Niemcy, ładnie frankowany list polecony, przesłany 11.IV miejscowo w Płocku (Schrottersburg). | Mi.869-872, 863  |
| 30 PLN | |
16650 |
1944 Ziemie Zachodnie, ładnie frankowany list wysłany 12.XII z Glatz (Kłodzko) do miejscowości Skorosze (Mi. 100,- euro). | Mi.S285 |
| 200 PLN | |
16651 |
1944 Obszary anektowane przez Niemcy, karta pocztowa wysłana 18.X z Mławy (Mielau) do obozu pracy Wesenberg; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P314II |
| 100 PLN | |
16652 |
1944 przekaz paczkowy z Rygi 17.6.44 do Gniezna, znaczki z nadrukiem Ostland. | |
| 30 PLN | |
16653 |
1944 przekaz paczkowy z Rygi 26.7.44 do Wrześni, znaczki z nadrukiem Ostland. | |
| 50 PLN | |
16654 |
1944 Obszary anektowane przez Niemcy, karta pocztowa wysłana 10.XI z Myszkowa (Myschkow) do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P314II |
| 50 PLN | |
16655 |
1944 Obszary anektowane przez Niemcy, karta pocztowa przesłana miejscowo 7.I w Poznaniu, okolicznościowy wirnik. | Mi.P298I |
| 40 PLN | |
16656 |
1944 Obszary anektowane przez Niemcy, karta pocztowa przesłana miejscowo 1.II w Poznaniu, okolicznościowy wirnik. | Mi.P312a/08 |
| 40 PLN | |
16657 |
1952 Obszary anektowane przez ZSRR, karta pocztowa wysłana 2.VII z Wilna do Warszawy. | Mi.P202 |
| 40 PLN | |