Aukcja 31. Obce poczty okresu II Wojny Światowej

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
16645

1943 Okupacja niemiecka terenów polskich anektowanych przez ZSRR 1941-1944, okręg białostocki, karta pocztowa wysłana 28.IV z Grodna do miejscowości Krośniewice, doskonały stan zachowania.

Mi.P312a/02
60 PLN
16646

1944 Ziemie Zachodnie, ładnie frankowany list pobraniowy, wysłany 31.VII z Wrocławia do Włocławka (Leslau), kasownik odbiorczy.

Mi.874, 875, 877-880
60 PLN
16647

1944 list polecony wysłany 25.III z miejscowości Dumbraveni w Rumunii adresowany do Konina, zalepka i liczne stempelki cenzury; dekoracyjna całość.

70 PLN
16648

1944 kartka miejscowa z Rawicza.

20 PLN
16649

1944 Obszary anektowane przez Niemcy, ładnie frankowany list polecony, przesłany 11.IV miejscowo w Płocku (Schrottersburg).

Mi.869-872, 863
30 PLN
16650

1944 Ziemie Zachodnie, ładnie frankowany list wysłany 12.XII z Glatz (Kłodzko) do miejscowości Skorosze (Mi. 100,- euro).

Mi.S285
200 PLN
16651

1944 Obszary anektowane przez Niemcy, karta pocztowa wysłana 18.X z Mławy (Mielau) do obozu pracy Wesenberg; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.P314II
100 PLN
16652

1944 przekaz paczkowy z Rygi 17.6.44 do Gniezna, znaczki z nadrukiem Ostland.

30 PLN
16653

1944 przekaz paczkowy z Rygi 26.7.44 do Wrześni, znaczki z nadrukiem Ostland.

50 PLN
16654

1944 Obszary anektowane przez Niemcy, karta pocztowa wysłana 10.XI z Myszkowa (Myschkow) do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.P314II
50 PLN
16655

1944 Obszary anektowane przez Niemcy, karta pocztowa przesłana miejscowo 7.I w Poznaniu, okolicznościowy wirnik.

Mi.P298I
40 PLN
16656

1944 Obszary anektowane przez Niemcy, karta pocztowa przesłana miejscowo 1.II w Poznaniu, okolicznościowy wirnik.

Mi.P312a/08
40 PLN
16657

1952 Obszary anektowane przez ZSRR, karta pocztowa wysłana 2.VII z Wilna do Warszawy.

Mi.P202
40 PLN