Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
14559 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14560 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14561 |
| 60 PLN | |
14562 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
14563 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14564 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14565 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14566 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14567 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14568 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
14569 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura XI-1931 długości 41,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14570 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
14571 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14572 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14573 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości 41,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14574 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14575 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14576 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14577 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 60 PLN | |
14578 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp55 |
| 45 PLN | |
14579 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp55 |
| 50 PLN | |
14580 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp60 |
| 150 PLN | |
14581 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I. | Fi.Cp61 |
| 50 PLN | |
14582 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2, nadruk typ I. | Fi.Cp61 |
| 50 PLN | |
14583 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
14584 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
14585 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
14586 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27, nadruk typ II. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
14587 |
1934 całostka o sygnaturze VIII-1935, z hasłem propagandowym H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, 13.IX z Krakowa. | Fi.Cp64 |
| 15 PLN | |
14588 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934. | Fi.Cp67 |
| 50 PLN | |
14589 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 7. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
14590 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
14591 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 15. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
14592 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
14593 |
| 50 PLN | |
14594 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 31. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
14595 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 5. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
14596 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
14597 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 25. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
14598 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |