Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
2296 |
1951 czworoblok z pustopolami. | Fi.562 Mi.700 |
| 80 PLN | |
2297 |
1951 25 rocznica śmierci Feliksa Dzierżyńskiego, frankatura wielokrotna, list wysłany z Warszawy do Chicago. | Fi.562 Mi.700 |
| 20 PLN | |
2298 |
1951 parka z pustopolem. | Fi.562 Mi.700 |
| 30 PLN | |
2299 |
| 25 PLN | |
2300 |
1951 FDC - "7 rocznica Manifestu Lipcowego". | Fi.563-565 Mi.702-704 |
| 120 PLN | |
2301 |
1951 światowy festiwal bojowników o wolność i demokrację, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.566 Mi.701 |
| 25 PLN | |
2302 |
1951 wydanie przedrukowe, czworoblok z pustoplami. | Fi.567 Mi.706 |
| 50 PLN | |
2303 |
1951 wydanie przedrukowe, lewy znaczek z błędem "niższa cyfra 4", gwarancja Więcław. | Fi.567s Mi.706 |
| 150 PLN | |
2304 |
1951 znaczek z pustopolem. | Fi.567 Mi.706 |
| 20 PLN | |
2305 |
1951 Ogólnopolska Spartakiada, znaczek o rzadko spotykanym ząbkowaniu (ZG 14 1/4 : 11) na kopercie FDC (Fi. -.-), gwarancja. | Fi.568a Mi.705 |
| 200 PLN | |
2306 |
1951 blok legitymacyjny. | Fi.568 Mi.707 |
| 40 PLN | |
2307 |
1951 znaczek z błędem "g u góry uszkodzone". | Fi.686 B7 Mi.686 |
| 50 PLN | |
2308 |
1951 karnet - I Ogólnopolski Zjazd Delegatów PZF | Fi.Bl.12 Mi.Bl.12 |
| 40 PLN | |
2309 |
1951 ogólnokrajowy zjazd PZF, blok z błędem "podwójne linie ornamentu", gwarancja | Fi.Bl.12s |
| 70 PLN | |
2310 |
1952 FDC - "Wydanie na przesyłki lotnicze", seria cięta (Mi.75 euro). | Fi.590-593A Mi.728-731B |
| 160 PLN | |
2311 |
1952 Podwójna cyfra "1" w napisie "110" na kopercie FDC. | Fi.602s, 601 Mi.740DP, 739 |
| 50 PLN | |
2312 |
1952 Maria Konopnicka, znaczek z błędem "podwójne 1 w 110", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.602s Mi.740 DP |
| 35 PLN | |
2313 |
1952 "KRAKOWSKIE ZAKLADY WYTWÓRCZE MATERIAŁÓW ELEKTROTECHNICZNYCH" 60 gr frankatura mechaniczna Cm24030, koperta firmowa listu wysłanego 17.VI w Krakowie. | |
| 30 PLN | |