Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11968 |
1920 Wojna polsko-sowiecka, widokówka wysłana 23.X przez żołnierza Dywizji Syberyjskiej za pośrednictwem poczty polowej nr.63, adresowana do Kierownictwa Transportów Polowych w Siedlcach, pieczęć formacyjna i stempelek "Cenzurowano", kasownik odbiorczy 29.X. | |
| 400 PLN | |
11969 |
1920 Nad Polskim Morzem Puck, znaczki fałszywe, niesygnowane. | |
| 300 PLN | |
11970 |
1920 Główna Frontowa Poczta Polowa nr VIa - rewers nadawczy listu poleconego. | |
| 80 PLN | |
11971 |
1920 Frontowa Poczta polowa nr 53 - rewers nadawczy listu poleconego. | |
| 80 PLN | |
11972 |
1920 kartka nadana z głównej poczty polowej 11.XII.1920 ze pieczęcią listową POLOWY DYON SAMOCHODOWY No 3, gwarancja. | |
| 400 PLN | |
11973 |
1921 widokówka wysłana 9.XII przez żołnierza Centralnej Składnicy Sanitarnej (Warszawa Powiśle) adresowana do Płocka; efektowny, nieczęsto spotykana pieczęć formacyjna z orłem. | |
| 80 PLN | |
11974 |
1921 kartka poczty polowej w sprawie reklamacji listu nadanego w Białymstoku. | |
| 150 PLN | |