Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
14814 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim, blok. | Fi.bl. 88 Mi.Bl. 102 |
| 140 PLN | |
14815 |
1988 kompletny rocznik, 55 znaczków, 1 blok, bez bl.93. | Fi.2986-3041 Mi.3134-3189 |
| 25 PLN | |
14816 |
1988 wojna obronna 1939, znaczek z błędem "przerwane 2 w nominale", gwarancja. | Fi.3013s Mi.3160 |
| 15 PLN | |
14817 |
1988 Dzień Poczty, arkusz sprzedażny z kompletem błędów na 13, 14 znaczku i 13- tej przywieszce, niewielkie prześwitki na marginesie arkusza, gwarancja. | Fi.3016 Mi.3163 |
| 120 PLN | |
14818 |
1988 koperta okolicznościowa z okazji wystawy filatelistycznej Kolejnictwo w Gdańsku. | |
| 45 PLN | |
14819 |
| 40 PLN | |
14820 |
1988 koperta okolicznościowa z okazji 70-lecia Związku Zawodowego Kolejarzy. | |
| 40 PLN | |
14821 |
1988 koperta okolicznościowa z okazji wystawy filatelistycznej Komunikacja w Bydgoszczy. | |
| 40 PLN | |
14822 |
1988 kompletny stemplowany rocznik, 55 zn. 1 bl., bez bl.93 | |
| 15 PLN | |
14823 |
1988 kopletny rocznik na kopertach FDC, bez bl.93. | |
| 45 PLN | |
14824 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl. 93 Mi.Bl. 107 |
| 80 PLN | |
14825 |
1989 kompletny rocznik, 64 znaczki, 4 bloki. | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 65 PLN | |
14826 |
1989 wydanie przedrukowe, czworoblok znaczka za 500 zł z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 50 PLN | |
14827 |
1989 wydanie przedrukowe, czworoblok znaczka z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 80 PLN | |
14828 |
1989 rośliny lecznicze, unikalny sześcioblok znaczka za 1000 zł. z dwoma egzemplarzami z częściowym brakiem rysunku (druk na rozdartej i połączone wstędze papieru), brakujący element dołączony do lotu, gwarancja. | Fi.3098 |
| 1 200 PLN | |
14829 |
1989 rośliny lecznicze, fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000,- zł, znaczek uszkodzony, gwarancja. | Fi.3098 FPt Mi.3246 PF |
| 150 PLN | |