Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
14156 |
1951 parka z pustopolem. | Fi.562 Mi.700 |
| 30 PLN | |
14157 |
1951 FDC - "7 rocznica Manifestu Lipcowego". | Fi.563-565 Mi.702-704 |
| 120 PLN | |
14158 |
1951 światowy festiwal bojowników o wolnośc i demokrację, znaczek z numerem walca na marginesie. | Fi.566 Mi.701 |
| 25 PLN | |
14159 |
1951 Światowy Festiwal Bojowników o Pokój, lewy znaczek z błędem "biała plama pod gołębiem". | Fi.566u Mi.701 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
14160 |
1951 wydanie przedrukowe, lewy znaczek z błędem "niższa cyfra 4", gwarancja Więcław. | Fi.567s Mi.706 |
| 150 PLN | |
14161 |
1951 znaczek z błędem "g u góry uszkodzone". | Fi.686 B7 Mi.686 |
| 50 PLN | |
14162 |
1951 "ŻĄDAMY ZAKAZU BRONI ATOMOWEJ RZĄD, KTÓRY PIERWSZY UŻYŁBY NAPASTNICZEJ BRONI ATOMOWEJ, BĘDZIE POTĘPIONY PRZEZ LUDZKOŚĆ JAKO ZBRODNIARZ WOJENNY!" odbitka wirnika propagandowego na liście urzędowym wysłanym z Katowic do Krakowa. | |
| 30 PLN | |
14163 |
1951 IV Międzynarodowy Wyścig Pokoju, komplet 4 kart z kasownikami poszczególnych etapów: Katowice, Wrocław, Łódź, Warszawa. | |
| 40 PLN | |
14164 |
1951 karnet - I Ogólnopolski Zjazd Delegatów PZF | Fi.Bl.12 Mi.Bl.12 |
| 40 PLN | |
14165 |
1951 ogólnokrajowy zjazd PZF, blok o dużych rozmiarach skrajna 1/8 arkusza drukarskiego, bardzo rzadki i niemożliwy do sfałszowania, gwarancja Krawczyk. | Fi.Bl.12 |
| 1 200 PLN | |
14166 |
1951 ogólnokrajowy zjazd PZF, blok z błędem "podwójne linie ornamentu", gwarancja | Fi.Bl.12s |
| 70 PLN | |
14167 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, seria cięta w czworoblokach. | Fi.590-93 A Mi.728-30 B |
| 150 PLN | |
14168 |
1952 FDC - "Wydanie na przesyłki lotnicze", seria cięta (Mi.75 euro). | Fi.590-593A Mi.728-731B |
| 160 PLN | |
14169 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, narożny czworoblok z pustopolami. | Fi.591 B Mi.729 A |
| 700 PLN | |
14170 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek z pustopolem. | Fi.592 B Mi.730 A |
| 750 PLN | |
14171 |
1952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, czworoblok znaczka za 1.15 zł., lewy dolny z błędem na niekatalogowanym polu "podwójna cyfra 1 w 110", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.602s Mi.740 DP |
| 35 PLN | |
14172 |
1952 Maria Konopnicka, znaczek z błędem "podwójne 1 w 110", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.602s Mi.740 DP |
| 35 PLN | |
14173 |
1952 Działdowo - Grudziądz, widokówka z Jasnej Góry, przesłana 31.VII ambulansem, adresowana do Pucka. | Fi.606 Mi.747 |
| 25 PLN | |