Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11318 |
1889 sądowe znaczki doręczeniowe, znaczek austriacki (wartość w halerzach) odmiana jasnoniebieska - dowód doręczenia z sądu w Jaworowie dostarczony dnia 16.VI.1910. | Fi.3a |
| 50 PLN | |
11319 |
1898 sądowe znaczki doręczeniowe, znaczek austriacki (wartość w krajcarach) odmiana niebieska o ząbkowaniu ZL12 1/2 - dowód doręczenia z sądu w Przemyślu dostarczony dnia 24.XI.1899. | Fi.1ax |
| 180 PLN | |
11320 |
1899 sądowe znaczki doręczeniowe, znaczek austriacki (wartość w halerzach) odmiana o ząbkowaniu ZL12 1/2 - dowód doręczenia dostarczony dnia 17.IV.1906. | Fi.2ax |
| 120 PLN | |
11321 |
1935 urzędowy list polecony nadany 7.II w Ministerstwie Spraw Wojskowych, listu nie doręczono (stosowna nalepka pocztowa i stempelek) i został on zwrócony do nadawcy; ciekawa erka "WARSZAWA 11 - MSW"; ładny obieg. | Fi.U20 Mi.D20 |
| 80 PLN | |
11322 |
1936 polecony list urzędowy, wysłany 6.II z Krakowa do Tarnowa, kasownik odbiorczy. | Fi.U20 |
| 35 PLN | |
11323 |
1936 miejscowy list przesłany 17.X w Nowym Sączu; zwraca uwagę adnotacja Pilne - Wybory ! | Fi.U19 |
| 25 PLN | |
11324 |
1945 godło państwa w ośmiokątnej ramce, czworoblok prób, gwarancja Schmutz. | Fi.U21 P2 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
11325 |
1945 godło państwa w ośmiokątnej ramce, czworoblok prób w kolorze czarnym, gwarancja Schmutz. | Fi.U21 P1 |
| 350 PLN SPRZEDANY | |
11326 |
1945 Godło Państwa, cięty znaczek na urzędowy list polecony z błędem "uszkodzone POC w POCZTA", gwarancja. | Fi.U22IIA Mi.D23B |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
11327 |
1945 Godło Państwa, znaczek na urzędowy list polecony z podwójną perforacja poziomą, gwarancja Krawczyk. | Fi.U22I |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
11328 |
1945 parka znaczków na listy polecone z podwójnym drukiem. | Fi.U22 |
| 120 PLN | |
11329 |
1945 Godło Państwa, cięta seria urzędowa, gwarancja Schmutz. | Fi.U21-22I nz |
| 40 PLN | |
11330 |
1945 Godło Państwa, cięte znaczki na urzędowe listy polecone, normalny i z podwójnym drukiem, gwarancja. | Fi.U22I nz, 22I nz D |
| 70 PLN | |
11331 |
1953 list polecony wysłany 10.III z Lublina do Radomska, kasownik odbiorczy. | Fi.U22III |
| 25 PLN | |