Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11232 |
1989 kompletny rocznik, 64 znaczki, 4 bloki. | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 65 PLN | |
11233 |
1989 wydanie przedrukowe, czworoblok znaczka z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 80 PLN | |
11234 |
1989 Fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000 zł, widokówka ofrankowana parką fałszywych znaczków, przesłana miejscowo 9.IX w Warszawie, gwarancja Krawczyk. | Fi.3098FPt |
| 450 PLN | |
11235 |
1989 rośliny lecznicze, fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000,- zł, znaczek uszkodzony, gwarancja. | Fi.3098 FPt Mi.3246 PF |
| 150 PLN | |
11236 |
1989 20 rocznica pierwszego lądowania na księżycu, nieząbkowany bloczek z okolicznościowym stemplem. | Fi.bl. 95A Mi.Bl. 109B |
| 70 PLN SPRZEDANY | |