Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7903 |
1922 Pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty jak znaczek nr.125 (20 mk "Siewca") w kolorze ciemnoniebieskim, dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, znaczki skasowane 28.VIII w Łodzi, otwory od dziurkacza. | Fi.Ct6a |
| 100 PLN | |
7904 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - HEL Port, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia. | Fi.Cp50IIb |
| 75 PLN SPRZEDANY | |
7905 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - Dunajec w Pieninach, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia. | Fi.Cp50IIb |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
7906 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - BORYSŁAW Kopalnie nafty, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia. | Fi.Cp50IIb |
| 110 PLN SPRZEDANY | |
7907 |
1932 formularz pocztowy z dopłatą na fundusz walki z bezrobociem. | |
| 40 PLN | |
7908 |
| 40 PLN | |
7909 |
1932 formularz pocztowy z dpolatą na fundusz walki z bezrobociem. | |
| 40 PLN | |
7910 |
| 35 PLN | |
7911 |
1932 całostka druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą X-1938. | Fi.Cp 53 |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
7912 |
1934 całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą IX-1934, nieznacznie zagięty narożnik. | Fi.Cp67 |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
7913 |
1935 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem N. | Fi.Cp69 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
7914 |
1937 Koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku. | Fi.Ck4 |
| 25 PLN | |
7915 |
1937 całostka z ilustracją wnętrza chaty góralskiej. | Fi.Cp 77 |
| 100 PLN | |
7916 |
1937 całostka z ilustracją Śląsk. | Fi.Cp 77 |
| 100 PLN | |
7917 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju", czysta. | Fi.Cp77/11 |
| 100 PLN | |
7918 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Wnętrze chaty góralskiej, czysta. | Fi.Cp77/13 |
| 100 PLN | |
7919 |
1937 Zamek w Mirze, karta z ilustracją Borysław - Kopalnie nafty, czysta. | Fi.Cp77/26 |
| 120 PLN | |
7920 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ, sygnatura X-1937. | Fi.Cp72 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
7921 |
1938 całostka z widokiem zespołu ratowniczego PCK. | Fi.Cp 86 |
| 150 PLN | |
7922 |
1938 całostka z podobizną Fryderyka Chopina. | Fi.Cp 86 |
| 180 PLN | |
7923 |
1938 całostka z samolotem sanitarnym PCK. | Fi.Cp 86 |
| 150 PLN | |
7924 |
1938 całostka z widokiem pomnika Mikołaja Kopernika na dziedzińcu Biblioteki Jagiellońskiej. | Fi.Cp 86 |
| 150 PLN | |
7925 |
1938 całostka z podobizną Marii Skłodowskiej - Curie. | Fi.Cp 86 |
| 200 PLN | |
7926 |
1938 całostka z podobizną Fryderyka Chopina. | Fi.Cp 87 |
| 400 PLN | |
7927 |
1938 wydanie obiegowe, całostka z podobizną Wojciecha Bogusławskiego. | Fi.Cp 86 |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
7928 |
1938 wydanie ilustrowane, ilustracja Chopin u Radziwiłła. | Fi.Cp 86 |
| 200 PLN | |
7929 |
1938 wydanie ilustrowane, Chopin u Radziwiłła. | Fi.Cp 87 |
| 600 PLN | |
7930 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 z hasłem propagandowym O, kartka z tyłu zapisana! | Fi.Cp 81 |
| 10 PLN | |
7931 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Mikołaj Rej. | Fi.Cp86/2 |
| 31 PLN SPRZEDANY | |
7932 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Stanisław Konarski. | Fi.Cp86/5 |
| 31 PLN SPRZEDANY | |
7933 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Adam Mickiewicz. | Fi.Cp86/9 |
| 31 PLN SPRZEDANY | |
7934 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Bolesław Prus. | Fi.Cp86/16 |
| 35 PLN | |
7935 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Eliza Orzeszkowa. | Fi.Cp86/17 |
| 31 PLN SPRZEDANY | |
7936 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Jan Kasprowicz. | Fi.Cp86/18 |
| 31 PLN SPRZEDANY | |
7937 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Władysław Stanisław Reymont. | Fi.Cp86/19 |
| 35 PLN | |
7938 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - August Cieszkowski. | Fi.Cp86/22 |
| 35 PLN | |
7939 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Marian Smoluchowski. | Fi.Cp86/23 |
| 35 PLN | |
7940 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Maria Skłodowska - Curie. | Fi.Cp86/24 |
| 180 PLN | |
7941 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Wojciech Bogusławski. | Fi.Cp86/25 |
| 35 PLN | |
7942 |
1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Fryderyk Chopin. | Fi.Cp86/29 |
| 180 PLN | |