Aukcja 22. Poczty okupacyjne I wojny światowej

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
178

1918 kartka z prowizorycznym stemplem Kutna, zagrzybiona jak na ilustracji, gwarancja.

400 PLN
179

1918 znaczki legionu ukraińskiego, uszkodzone.

200 PLN