Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
178 |
1918 kartka z prowizorycznym stemplem Kutna, zagrzybiona jak na ilustracji, gwarancja. | |
| 400 PLN | |
179 |
1918 znaczki legionu ukraińskiego, uszkodzone. | |
| 200 PLN | |