Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
1334 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, cięta próba, gwarancja. | Fi.1 |
| 250 PLN | |
1335 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, seria. | Fi.1-10 |
| 15 PLN | |
1336 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek poz. 95 z usterką "uszkodzone S w POLSKA", gwarancja. | Fi.2I |
| 30 PLN | |
1337 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek z usterką "kropka pod S w POLSKA", gwarancja. | Fi.2I |
| 30 PLN | |
1338 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, lewy dolny znaczek typ I pozostałe typ II. | Fi.3I |
| 30 PLN | |
1339 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, dolny lewy znaczek z poz. 12 z usterką "ropka w ramce z prawej strony", gwarancja. | Fi.3II |
| 30 PLN | |
1340 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek za 15 fen. z uszkodzonym S w nadruku. | Fi.3 |
| 20 PLN | |
1341 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, górny znaczek typ II, dolny typ I. | Fi.3I |
| 30 PLN | |
1342 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, górny znaczek z usterką "kropki w lewej 15-tce", gwarancja. | Fi.3II |
| 30 PLN | |
1343 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, górny znaczek typ I, dolny typ II. | Fi.3I |
| 30 PLN | |
1344 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "zalane S w POLSKA", gwarancja. | Fi.3II |
| 30 PLN | |
1345 |
1920 list z agencji pocztowej Ujest. | Fi.4, 6, 11 |
| 150 PLN | |
1346 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek z poz. 34 z usterką "uszkodzone Z w POCZTA", gwarancja. | Fi.4I |
| 35 PLN | |
1347 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek z poz. 7 z usterką "pęknięte A w POLSKA", gwarancja. | Fi.4I |
| 30 PLN | |
1348 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, lewy znaczek z poz. 8 z usterką "otwarte O w POLSKA", gwarancja. | Fi.4I |
| 35 PLN | |
1349 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek z poz. 24 z usterką "kropki obok dwójki", gwarancja. | Fi.4I |
| 30 PLN | |
1350 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek z poz. 27 z usterką "kreska przed 5-ką", gwarancja. | Fi.4I |
| 30 PLN | |
1351 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, lewy znaczek z poz. 1 z usterką "uszkodzone P w Poczta", gwarancja. | Fi.5I |
| 30 PLN | |
1352 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek z poz. 14 z usterką "uszkodzone L w POLSKA", gwarancja. | Fi.5I |
| 30 PLN | |
1353 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, lewy znaczek z poz. 22 z usterką "uszkodzona cyfra 5", gwarancja. | Fi.5I |
| 35 PLN | |
1354 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, lewyznaczek z poz. 23 z usterką "kropka w P w POLSKA", gwarancja. | Fi.5I |
| 30 PLN | |
1355 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek z poz. 27 z usterką "kropka między prawą włócznią a ramką", gwarancja. | Fi.5I |
| 30 PLN | |
1356 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek z poz. 63 z usterką "kropka między S i K w POLSKA", gwarancja. | Fi.5I |
| 45 PLN | |
1357 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, prawy znaczek z poz. 65 z usterką "uszkodzone P w POCZTA i POLSKA", gwarancja. | Fi.5I |
| 30 PLN | |
1358 |
1920 I wydanie plebiscytowe dla Górnego Śląska, znaczek za 20 fen. z błędem "H nad COMMISSION", na szarym papierze, gwarancja. | Fi.6s |
| 20 PLN | |
1359 |
1920 I wydanie plebiscytowe dla Górnego Śląska, parka znaczków za 20 fen. na szarym papierze, prawy z błędem "H nad COMMISSION", gwarancja. | Fi.6s |
| 30 PLN | |
1360 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "kropka między C i Z w POCZTA", gwarancja. | Fi.6II |
| 30 PLN | |
1361 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "uszkodzone Z i T w POCZTA", gwarancja. | Fi.6II |
| 40 PLN | |
1362 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "uszkodzone A w POLSKA", gwarancja. | Fi.6II |
| 30 PLN | |
1363 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "biała kreska pod P w POLSKA", gwarancja. | Fi.6II |
| 30 PLN | |
1364 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "uszkodzone A i O w POCZTA", gwarancja. | Fi.6II |
| 30 PLN | |
1365 |
| 30 PLN | |
1366 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "kreska między P i O w POCZTA", gwarancja. | Fi.6II |
| 30 PLN | |
1367 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "pęknięte S w POLSKA", gwarancja. | Fi.6II |
| 30 PLN | |
1368 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "pęknięte O w POLSKA", gwarancja. | Fi.6II |
| 30 PLN | |
1369 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "uszkodzone K w POLSKA", gwarancja. | Fi.7II |
| 30 PLN | |
1370 |
| 35 PLN | |
1371 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "kreska nad O w POLSKA", gwarancja. | Fi.7II |
| 30 PLN | |
1372 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "kreska pod P w POLSKA", gwarancja. | Fi.7II |
| 30 PLN | |
1373 |
1920 wydanie dla Śląska Cieszyńskiego, znaczek z usterką "kreska nad T w POCZTA", gwarancja. | Fi.7II |
| 35 PLN | |