Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15074 |
Krążownik niemiecki "Konigsberg" w Gdyni - lata 30-te, z obiegu, stan I. | |
| 120 PLN | |
15075 |
Grudziądz - Gruss aus Graudenz, karta pocztowa prywatnego nakładu, z obiegu, stan I/II. | |
| 150 PLN | |
15076 |
Białystok - dom w którym urodził się twórca Esperanta Dr. L.Zamenhof, okres międzywojenny, czysta, stan II. | |
| 100 PLN | |
15077 |
Bitków - Ogólny widok, okres międzywojenny, czysta, stan I/II. | |
| 100 PLN | |
15078 |
Braniewo - Gruss aus Braunsberg O/Pr., litografia do patrzenia pod światło, około 1900, z obiegu, stan I/II. | |
| 200 PLN | |
15079 |
Bydgoszcz - teatr miejski, fotomontaż, przed 1918, czysta, stan I. | |
| 50 PLN | |
15080 |
Bydgoszcz - przed 1918, czysta, stan I. | |
| 50 PLN | |
15081 |
Chełmno (Kulm) - rynek, ramka litograficzna, około 1900, z obiegu, stan I. | |
| 150 PLN | |
15082 |
Częstochowa - zdjęcie z lotu ptaka, okres międzywojenny, czysta, stan I. | |
| 60 PLN | |
15083 |
Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, około 1914, z obiegu, stan I. | |
| 150 PLN | |
15084 |
Gdańsk - litografia, około 1914, czysta, stan I. | |
| 100 PLN | |
15085 |
| 120 PLN | |
15086 |
Kłodzko - Gruss aus Glatz, około 1900, czysta, stan I/II. | |
| 150 PLN | |
15087 |
Grodziec - widoki, okres międzywojenny, czysta, stan I. | |
| 50 PLN | |
15088 |
Pamiatka z Kalwarji Zebrzydowskiej - okres międzywojenny, czysta, stan II. | |
| 40 PLN | |
15089 |
Kołobrzeg (Kolberg) - około 1914, czysta, stan I. | |
| 100 PLN | |
15090 |
Kraków - 8 kart z książeczki, okres międzywojenny, czyste, stan I. | |
| 50 PLN | |
15091 |
Lublin - pomnik Unii Lubelskiej, litografia, około 1910, z obiegu, stan II. | |
| 50 PLN | |
15092 |
Łódź - bony 1914-1915, przed 1918, czysta, stan I. | |
| 150 PLN | |
15093 |
Niemen pod Balwierzyszkami - około 1910, zapisana bez obiegu, stan I/II. | |
| 80 PLN | |
15094 |
Bogumin (Oderberg) - przed 1918, czysta, stan II. | |
| 70 PLN | |
15095 |
Poznań - przed 1918, czysta, stan II/III. | |
| 40 PLN | |
15096 |
Rozłucz - wiadukt, okres międzywojenny, czysta, stan I/II. | |
| 50 PLN | |
15097 |
Sławków - Zakłady przemysłu drucianego B-ci Szajn, okres międzywojenny, czysta, stan I. | |
| 35 PLN | |
15098 |
Sosnowiec - Park Dietla, przed 1912, czysta, stan II/III. | |
| 60 PLN | |
15099 |
Szczecin - widok z tarasu ratusza, około 1912, z obiegu, stan II. | |
| 60 PLN | |
15100 |
Pozdrowienie ze Środy. Po procesyj w dzień Bożego Ciała (I) - litografia, około 1900, czysta, stan I. | |
| 60 PLN | |
15101 |
Pozdrowienie ze Środy. Po procesyj w dzień Bożego Ciała (II) - litografia, około 1900, czysta, stan I. | |
| 70 PLN | |
15102 |
Świnoujście - Hotel Deutsches Haus in Swinemunde, litografia, przed 1900, z obiegu, stan I. | |
| 200 PLN | |
15103 |
Tczew - Gruss aus Dirschau, przed 1900, z obiegu, stan I. | |
| 70 PLN | |
15104 |
Toruń - fotomontaż, około 1914, z obiegu (feldpost), stan I. | |
| 100 PLN | |
15105 |
Trembowla - widokówka wydrukowana na formularzu austriackiej poczty polowej, około 1918, czysta, stan I/II. | |
| 150 PLN | |
15106 |
Warszawa - pomnik Adama Mickiewicza, karta sucho tłoczona, około 1900, zapisana bez obiegu, stan I/II. | |
| 150 PLN | |
15107 |
Wrocław - hala ludowa, około 1913, czysta, stan II/III. | |
| 40 PLN | |
15108 |
Wrocław - różne widoki, przed 1918, zapisana bez obiegu, stan II/III (karta w górnej części poziomo nadgięta). | |
| 40 PLN | |
15109 |
Wrocław - uniwersytet, wg. drzeworytu Bodo Zimermanna, okres międzywojenny, czysta, stan I. | |
| 30 PLN | |