Aukcja 20. Papież Jan Paweł II

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
14883

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Wenezueli.

Mi.2289, Klb.2289&nb
25 PLN
14884

1985 wizyta Papieża w Togo.

60 PLN
14885

1985 wizyta Jana Pawła II w Belgii.

Mi.2218
8 PLN
14886

1985 wizyta Jana Pawła II w Peru.

Mi.1292
8 PLN
14887

1985 wizyta Jana Pawła II w Republice Środkowoafrykańskiej.

Mi.1142-43
15 PLN
14888

1985 wizyta Jana Pawła II w Republice Wybrzeża Kości Słoniowej.

Mi.872
10 PLN
14889

1985 wizyta Jana Pawła II w Chile.

Mi.1086
10 PLN
14890

1985 wizyta Jana Pawła II w Zairze.

Mi.928-30, Bl.56&nbs
25 PLN
14891

1985 wizyta Jana Pawła II w Luxemburgu.

Mi.1124
5 PLN
14892

1985 wizyta Jana Pawła II w Togo.

Mi.1879-81
30 PLN
14893

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II w Paragwaju.

Mi.4212-15, Klb.4216
10 PLN
14894

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na Saint Lucia.

Mi.844-6, Bl.49
50 PLN
14895

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II w Wenezueli.

Mi.Klb.2375-80
30 PLN
14896

1986 wizyta Jana Pawła II w Peru.

Mi.1335
8 PLN
14897

1987 Kraków1 - stempel z okazji III wizyty Papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzone k w Polska", gwarancja.

Fi.2951,2952
50 PLN
14898

1987 blok "Papież - Jaruzelski" ostemplowany 5.VI na kopercie FDC - jest to z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym 8.VI ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku, prawdziwych kopert FDC istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk.

Fi.Bl.88
Mi.Bl.102
1 000 PLN
14899

1987 wizyta Papieża w Niemczech.

5 PLN
14900

1987 beatyfikacja ks. biskupa Michała Kozala przez Papieża.

25 PLN
14901

1987 Kongres Eucharystyczny z udziałem Papieża.

25 PLN
14902

1987 kartka okolicznościowa z wizyty Papieża w Niemczech.

20 PLN
14903

1987 wizyta Papieża w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzone k w Polska", gwarancja.

65 PLN
14904

1987 karnet z okazji wizyty Papieża w Niemczech.

18 PLN
14905

1988-9 wizyta Jana Pawła II w Peru..

Mi.1385,1418
20 PLN
14906

1988 wizyta Jana Pawła II w Paragwaju.

Mi.4219-24
20 PLN
14907

1988 Polpex 1988, okolicznościowy karnet.

90 PLN
14908

1989 wizyta Jana Pawła II w Zambii.

Mi.478-81
50 PLN
14909

1989 wizyta Jana Pawła II na Madagaskarze.

Mi.1198-99
15 PLN
14910

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Rwandzie.

Mi.1439-40, Bl.111&n
100 PLN
14911

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Lesotho.

Mi.847-50, Bl.74&nbs
40 PLN
14912

1990 wizyta Jana Pawła II w Burkina Faso.

Mi.1222-23
15 PLN
14913

1990 wizyta Jana Pawła II w Mali.

Mi.1128
10 PLN
14914

1990 wizyta Jana Pawła II w Czechach.

Mi.3046
5 PLN
14915

1991 list okolicznościowy z Wadowic.

40 PLN
14916

1992 wizyta Jana Pawła II w Gwinei.

Mi.1366A
15 PLN
14917

1994 wizyta Ojca Świętego w Wadowicach.

10 PLN
14918

1995 wizyta Ojca Świętego na Podbeskidziu.

10 PLN
14919

10 PLN
14920

1995 wizyta Papieża na Podbeskidziu.

10 PLN
14921

10 PLN
14922

10 PLN