Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13544 |
1950 znaczek z pustopolem. | Fi.536 Mi.674 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
13545 |
1950 Bolesław Bierut, koperty FDC. | Fi.537-40 Mi.675-78 |
| 50 PLN | |
13546 |
1950 "groszy" omyłkowy nadruk na znaczkach w nowej walucie, list polecony wysłany 16.I.1951 z Radomia do Warszawy, kasownik odbiorczy. | Fi.537, 540 Mi.675, 678 |
| 60 PLN | |
13547 |
1950 blok legitymacyjny. | Fi.541 Mi.679 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
13548 |
1950 FDC - "Plan sześcioletni", znaczek typu I. | Fi.542I Mi.680Ab |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
13549 |
1950 kompletny stemplowany rocznik, 33 zn. | |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
13550 |
1951 koperta FDC. | Fi.542 Mi.680 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
13551 |
| 12 PLN | |
13552 |
1951 kompletny rocznik, 37 znaczków bez bl.12. | Fi.542-582 Mi.680-720 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
13553 |
1951 plan sześcioletni, koperta FDC. | Fi.543-45 Mi.681-83 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
13554 |
1951 kongres Ligi Kobiet, koperta FDC. | Fi.546 Mi.684 |
| 10 PLN | |
13555 |
1951 wydanie przedrukowe, parka narożna znaczka za 45gr/15zł. z podwójnym nadrukiem, istniał tylko jeden stu znaczkowy arkusz, gwarancja i atest na ośmioblok z którego ta unikalna parka pochodzi Mikulski. | Fi.548 Np Mi.686 |
| 3 000 PLN | |
13556 |
1951 święto pracy, kartka FDC. | Fi.549 Mi.687 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
13557 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka za 40 gr w kolorze czerwonym, gwarancja Schmutz. | Fi.550 P Mi.690 |
| 490 PLN SPRZEDANY | |
13558 |
1951 Nowa Huta, próba znaczka za 40 gr w kolorze czerwonym, gwarancja Krawczyk. | Fi.550P Mi.690 |
| 550 PLN | |
13559 |
1951 koperta FDC. | Fi.552-53 Mi.692-93 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
13560 |
1951 blok legitymacyjny. | Fi.554 Mi.692 |
| 45 PLN | |
13561 |
1951 Międzynarodowy Dzień dziecka, koperta FDC, do tematu Harcerstwo. | Fi.554-55 Mi.688-89 |
| 40 PLN | |
13562 |
1951 Kongres Nauki Polskiej, seria na kopertach FDC. | Fi.556-61 Mi.694-99 |
| 50 PLN | |
13563 |
1951 I Kongres Nauki Polskiej - seria na 3 kopertach 29.VI ostemplowana okolicznościowo w Warszawie. | Fi.556-561 Mi.694-699 |
| 30 PLN | |
13564 |
1951 blok legitymacyjny. | Fi.557 Mi.695 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
13565 |
1951 blok legitymacyjny. | Fi.559 Mi.697 |
| 45 PLN | |
13566 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
13567 |
1951 blok legitymacyjny. | Fi.560 Mi.698 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
13568 |
1951 blok legitymacyjny. | Fi.561 Mi.699 |
| 35 PLN | |
13569 |
1951 czworoblok z pustopolami. | Fi.562 Mi.700 |
| 80 PLN | |
13570 |
1951 Feliks Dzierżyński, kartka FDC. | Fi.562 Mi.700 |
| 20 PLN | |
13571 |
1951 parka z pustopolem. | Fi.562 Mi.700 |
| 30 PLN | |
13572 |
1951 rocznica manifestu lipcowego, koperta FDC. | Fi.563-65 Mi.702-04 |
| 70 PLN | |
13573 |
| 120 PLN | |
13574 |
1951 światowy festiwal bojowników o pokój, znaczek z błędem "biała plamka pod gołąbkiem", gwarancja. | Fi.566u Mi.701 |
| 20 PLN | |
13575 |
1951 Światowy Festiwal Młody Bojowników o Pokój, znaczek z błędem " kropka nad TA w POCZTA". Gwarancja. | Fi.566 Mi.701 |
| 20 PLN | |
13576 |
1951 czworoblok z pustopolami. | Fi.567 Mi.706 |
| 70 PLN | |
13577 |
1951 parka z pustopolem. | Fi.567 Mi.706 |
| 35 PLN | |
13578 |
1951 blok legitymacyjny. | Fi.568 Mi.707 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
13579 |
1951 spartakiada, koperta FDC. | Fi.568 Mi.705 |
| 10 PLN | |
13580 |
| 45 PLN | |
13581 |
1951 znaczek z błędem "g u góry uszkodzone". | Fi.686 B7 Mi.686 |
| 50 PLN | |
13582 |
1951 koperta okolicznościowa wystawy w Tychach z okazji stulecia pierwszego polskiego znaczka, druk w kolorze złotym. | |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
13583 |
1951 koperta okolicznościowa wystawy w Tychach z okazji stulecia pierwszego polskiego znaczka. | |
| 10 PLN SPRZEDANY | |