Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12802 |
1944 wydanie na Fundusz Kultury GG, seria na karcie ostemplowana 25.VII w Warszawie. | Fi.120-124 Mi.120-124 |
| 10 PLN | |
12803 |
1944 August Mocny, znaczek za 50+50 gr. cięty, gwarancja. | Fi.123 nz |
| 300 PLN SPRZEDANY | |
12804 |
1944 Georg Gottlieb Pusch - geolog, znaczek za 1+1 zł. cięty, gwarancja. | Fi.124 nz |
| 381 PLN SPRZEDANY | |
12805 |
1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 26.X w pierwszym dniu obiegu; bardzo wysoka wycena katalogowa ! | Fi.125 Mi.125 |
| 250 PLN | |
12806 |
| 150 PLN | |
12807 |
1944 5 rocznica utworzenia GG. | Fi.125 |
| 50 PLN | |
12808 |
1944 Widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, czysta karta o sygnaturze I.44. | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 10 PLN | |
12809 |
1944 Widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, karta o sygnaturze I.44 z usterką "pionowa linia dzieląca przerwana u dołu", czysta. | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 80 PLN | |
12810 |
1944 Widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, karta o sygnaturze I.44 z usterką "uszkodzona nóżka R w POSTKARTE", czysta. | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 80 PLN | |
12811 |
1944 Widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, karta o sygnaturze I.44, odmiana (usterka ?) "brak górnego szeryfa litery E w POSTKARTE", czysta. | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 120 PLN | |
12812 |
1944 Portret A.Hitlera - karta pocztowa, czysta. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 10 PLN | |
12813 |
1944 Portret A.Hitlera - karta pocztowa, wysłana 25.X z Łowicza do Poznania (wycena w katalogu całostek Michel 2003 - 40 euro.) | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 60 PLN | |
12814 |
1944 list urzędowy wysłany 30.III z Krakowa adresowany do miejscowości Chlibiczyn Leśny; przesyłka niedoręczona i zwrócona do nadawcy ze stosowną adnotacją. | Fi.U31 Mi.D31 |
| 40 PLN | |
12815 |
1944 portret A.Hitlera - karta pocztowa, wysłana 27.X z Nowego Targu do Częstochowy (wycena w katalogu całostek Michel 2003 - 40 euro.) | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 70 PLN | |
12816 |
1944 widoki - drewniana cerkiewka z Galicji wschodniej, unikalna, w kolorze zielonym, próba znaczka za 40 gr. z serii nie wprowadzonej do obiegu, piękny stan, wysoka wycena w katalogu Fischera (5000.-), gwarancja Falkowski. | Fi.IV P1 |
| 4 500 PLN | |
12817 |
1944 kartka z Brwinowa opłacona połówką znaczka. | |
| 10 PLN | |
12818 |
1944 kartka z obozu pracy w Niemczech. | |
| 60 PLN | |
12819 |
1944 koperta firmowa wysłana z Łodzi. | |
| 10 PLN | |
12820 |
| 10 PLN | |
12821 |
1944 koperta nakładu pocztowego do rachunków telefonicznych, na odwrocie reklama Commerzbanku, uszkodzona. | |
| 80 PLN | |